Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Сентябрь 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930

«ВІЧНЕ КОХАННЯ!»

Киев

  FREEDOM Event Hall«ВІЧНЕ КОХАННЯ!» Презентація музичного проекту
 «ВІЧНЕ КОХАННЯ!»


Дата проведення: 11 грудня 2009 року;
Місце проведення: м. Київ, концертний холл «Freedom»;
Ведуча заходу: Ольга Сумська (можливо в парі);

«Вічне кохання!»
Незабутній вечір, який ви проведете з зірками світової класики і не лише...
Формат заходу: Концерт-презентація. 

Атмосфера: елітність, вишуканість, інтелігентність, глибина,  краса та легкість сприйняття.

Зміст:
1. Прес-конференція організаторів, партнерів, артистів, представників державної влади та місцевого самоврядування;
2. Автограф-сесія артистів;
3. Шоу-покази мод;
4. Вручення призів та подарунків, нагородження грамотами і дипломами – від партнерів, спонсорів, офиційних, почесних и спеціальних гостей (також  вручення Ордена Княгині Ольги);
5. Виступи партнерів и гостей.
В концерті  візьмуть участь:

1. Юсіф – (Італія) тенор, учень Пласідо Домінго  - призер багатьох міжнародних престижних конкурсів вокальної майстерності у Європі, частий гість «Большого  зала» Московскої Консерваторії і Будинку Музики.
Гастролює в багатьох Європейських державах (Італия, Австрія, Словенія, Франція, Німеччина, Іспанія).  В 2009 г. відбувся перший сольний концерт в Римі. В листопаді планується концерт в «Гранд Опера» в Парижі і виступ перед Римським Папою Бенедиктом XVI у Ватикані. У 2010 г. Юсіф виступить в опері «Тоска» у Большом театрі у Москві.

2. Наталія Маргарит-Франтоліні – (Італія) сопрано - дебют в 1998 р. в Пучиньєвськом фестивалі, де потрясла своїм голосом та виконанням і критиків, і публіку, і вперше за всю історію фестивалю біссировала вихідну арію Турандот. З тих пір виступала на всіх найзнаменитіших сценах Європи, в Італії, Франції, Германії, Іспанії, Ірландії, в Альберті-холі в Англії, Голландії, Португалії, Швеції, Таїланді, Австрії, в Королівській опері в Бельгії, Марокко, Шотладії, Болгарії, на Мальті, в Бразилії. Музична критика пише, що це краще сопрано, яке відвідало нашу країну за всю історію! За ці роки встигла заспівати в концертах і спектаклях з найбільшими зірками сучасності - Хосе Карреросом, Ренато Брузоном, Ф. Коссотто та баг. інш.

3. Олексій Дугінов - (Україна), бас-баритон - у 2001 р. став володарем Першого місця на Міжнародному конкурсі "Романсіада" у  р. Магільов  (Білорусія) (у цьому ж конкурсі М. Басков завоював «Гран-прі»), з тих пір заспівав більше 15 оперних партій, гастролював в Іспанії, Італії, Франції, Бельгії, Швейцарії. Став  Лауреатом   Національного  конкурсу "Шлягер року -2008" на Україні.

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на ««ВІЧНЕ КОХАННЯ!»», которое состоится – в FREEDOM Event Hall. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!