Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Июнь 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 

МАМА-АНАРХІЯ
проект Антіна Мухарського

Киев

Docker PubМАМА-АНАРХІЯ
проект Антіна МухарськогоМАМА-АНАРХІЯ в Докер пабі

22 травня в Докер пабі відбудеться концерт, на якому звучатимуть повстанські, анархічні та махновські пісні у виконанні арт-кабаре Мама Анархія. Спеціальний гість – Орест Лютий.

Арт-кабаре «Мама-Анархія» – це проект Антіна Мухарського та анархо-гурту «ГраБля».

Музичну основу проекту складають анархічні, махновські та повстанські пісні, написані на початку ХХ століття. Багато з них у російськомовній транскрипції відомі як класичні зразки «городського романсу» та «кримінального блатняка», хоча мало хто знає, що багато років тому ці пісні мали абсолютно українське звучання.

«Москалі» за своєю давньою традицією асимілювати здобуття загарбаних народів, переробили їх на свій лад і видають за автентичний музичний здобуток. Брехня і одвічне перекручення справжньої історії – вікова ментальна риса сусідньої імперської держави. Свідченням тому є нещодавно опубліковані тексти Опанаса Чорного (українського поета-повстанця), репресованого «совєтамі» у 1934 році, який особисто написав тексти до багатьох пісень.

Поновлення історичної, музичної правди у формі арт-кабаре разом із солісткою колективу Лялею Звєздінською-Махно (правнучатою племінницею Нестора Івановича) та Антіном Мухарським – це справжній подарунок усім патріотам України.

Гарний настрій забезпечено надовго! Наступати – так з «ГраБлею»!

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «МАМА-АНАРХІЯ проект Антіна Мухарського», которое состоится – в Docker Pub. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!