Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Август 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  
Viva Espana

Viva Espana

Киев

  Caribbean Club6 квітня 20:00, Viva España. Концерт музики та танцю фламенко.

Пристрасть в нерозбавленому вигляді, танець граціозності, експресії і вогню, ритми, які запалюють серця. Ім'я цієї музики - фламенко. Саме вона очікує вас 6 квітня в Caribbean Club Concert Hall у виконанні київських віртуозів Piano Flamenco Band.

Хто ж ці маги найбільш пристрасної к світі музики? Piano Flamenco Band - єдиний професійний колектив України, який грає фламенко і його різновиди: фламенко-джаз і ф'южн. Основний склад бенду : фортепіано, гітара, флейта, перкусія, прикрашають кращі українські танцівниці у стилі фламенко: Олена Пяткіна та Ольга Островерх.

Viva Españа! 6 квітня зі сцени пролунають п'єси кращих іспанських композиторів в авторському аранжуванні і власна музика Piano Flamenco Band.

Пориньте у світ ритмів і мелодій Іспанії разом з ними!

Фан-зона - вільні зони для перегляду події без прив'язки до конкретного місця

"Купуючи квиток, Ви автоматично погоджуєтесь з  Правилами закладу «Сaribbean Club» та умовами перебування в клубі, і зобов’язуєтесь їх виконувати."

Правила закладу «Сaribbean Club»

Viva Espana Viva Espana   

 
 

 

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «Viva Espana», которое состоится – в Caribbean Club. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!