Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Август 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

“DJazz”
РадіоБенд Олександра Фокіна
“DJazz”
РадіоБенд Олександра ФокінаОфіційна інформація від організаторів:

"Дорогі друзі, шановні кияни та гості міста! 24 квітня у Національному палаці «Україна» призначена грандіозна подія – світова прем’єра унікальної молодіжної програми "DJazz" від одного з найкращих оркестрів світу "Alex Fokin RadioBand".
      Але оркестр та організатори вирішили поділитися щастям бути присутніми на цій визначній культурній події не тільки з тими, хто планував прийти у цей вечір до Палацу "Україна", а з усіма киянами на безкоштовній основі, перенесши прем'єру на святу для усіх нас Михайлівську площу 16 травня саме у День Європи, тим самим ще раз наголошуючи європейський вибір у якості пріорітету для нашої країни.
      І символічно, що це буде не просто прем’єрний концерт, а справжня інтернаціональна подія: бо на сцені разом з Оркестром виступатимуть легендарні світові музиканти: найкращий саксофоніст світу Еrіc Мarienthal, видатний трубач Willie Murillo та співачка Becky Martin (обидва з відомого світові "Gordon's Goodwin Big Phat Band") і учасник легендарної групи "Yanni" унікальний віртуоз-перкусист Yoel Del Sol.
      Проект спрямований переважно молодіжній частині аудиторії. Музика проекту являє собою потужне, танцювальне, супер-сучасно аранжоване та виконане за стилістикою XXI століття втілення найкращих  інструментальних та вокальних творів світового джазу.
      УНІКАЛЬНІСТЬ ПРОЕКТУ ПОЛЯГАЄ У ПЕРЕНЕСЕННІ ВЕЛИКОГО МИСТЕЦТВА ДЖАЗУ З МИНУЛОГО СТОЛІТТЯ  - У СТОЛІТТЯ НИНІШНЄ ЙОГО Ж  ВИДАТНИМИ ВИКОНАВЦЯМИ!
      За дві години на Ваших очах відбудеться трансформація супер-хітів світового джазу у сучасну молодіжну музику XXI століття! Інструментальні п’єси і вокальні композиції без пауз перетікатимуть з однієї в іншу, одні солісти міняють других, інструменталісти чергуються з вокалістами. І все це відбувається на потужному високо якісному звуковому супроводі та яскравій феєрії світлових та візуальних ефектів! 
     Отже, час зустрічі - 16 травня на Михайлівській площі о 21 годині!"

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «“DJazz” РадіоБенд Олександра Фокіна», которое состоится – в Дворце Украины. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!