Laibach їде до Києва в рамках світового туру «Звуки музики». Тонни ексклюзивного звукового і світлового обладнання примножать враження від контенту, створеного для гурманів.
Класики індастріалу і прабатьки Rammstein ( «вони - Laibach для підлітків, ну а ми - Rammstein для дорослих», - погоджуються музиканти), словенці Laibach випустили за майже 40 років немислиму кількість музики, але не зменшують обертів і зберігають інтерес до експериментів.
У 1980 група Laibach створила свій перший проект «Червоні райони» (словен. «Rdeci revirji»), що кидає виклик політичній структурі міста того часу. Проект був заборонений ще до його відкриття за «неправильне і безвідповідальне» використання чорних хрестів Казимира Малевича, і група не змогла з'явитися на сцені.
Сам альбом "The Sound of Music" побачив світ 23 листопада 2018. Його ідея виникла в 2015 році, коли LAIBACH запросили з концертами в Північну Корею. На концерті в Пхеньяні група виконала кілька пісень з "Звуків музики", що було пов'язано з тим, що цей фільм добре знають і люблять в КНДР, а школярі часто використовують його для того, щоб вчити англійську мову. У підсумку в альбом потрапили такі номери з мюзиклу, як "My Favorite Things", "Edelweiss", "Do-Re-Mi" і "Maria", причому останній словенці переробили в "Korea".
Також до альбому увійшла інтерпретація корейської народної пісні "Arirang", яка вважається неофіційним гімном як КНДР, так і Південної Кореї. Ця пісня була раніше випущена синглом з нагоди історичного саміту Президента США Дональда Трампа і північнокорейського лідера Кім Чен-Ина.
Laibach справили величезний вплив на світову музику і розвиток жанрів індастріал і військовий індастріал.