Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   August 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

Young theater
Small stage

 

Художній керівник театра - Андрій Федорович Білоус

Київський Молодий  театр (на той момент - Молодіжний) заснований у 1979 році за наказом Міністерства культури УРСР.

В 1996 році Молодий театр очолює Станіслав Мойсеєв. Перша ж постановка, як блискавка розриває театральний небосхил навпіл. Щирі привітання і лицемірні посмішки, відверте захоплення і негарна заздрість. Все це, градом, впало на його голову після прем’єри «Дон Жуана».
Та Станіслав Мойсеєв виявився міцним горішком, а не хлопчиськом, яким його дехто дуже хотів бачити.
Новий хазяїн – нові й ворота.
Мойсеєв наводить лад і дисципліну, запрошує різних режисерів, налагоджує зв’язки з театрами сусідніх країн, влаштовує гастролі, бере під контроль всі процеси, які відбуваються.
Окремою сторінкою історії має бути співпраця з композитором Юрієм Шевченко,літературним суперактивістом Олександром Іранцем, фантастичним художником по костюмах Оленою Богатирьовою, драматургом Янушем Гловацьким, сценографами Сергієм Маслобойщиковим і Андрієм Александрович-Дочевським.
В репертуарі театру з’являється моновистава Олексія Вертинського «Синій автомобіль», режисера Ігора Славінського, яка об’їздила всі можливі фестивалі, і зібрали всі можливі нагороди.
Починається співпраця з легендарним Юрієм Андруховичем. Спочатку він робить переклад «Гамлета», далі відбувається грандіозний україно-німецький проект «Нелегал Орфейський», вистава за романом Ю.Андруховича “Перверзія”.  Цей проект здійснено в рамках масштабної акції в Європі з нагоди прийняття 2000 мільйонів східних європейців до Європейської співдружності у 2004 році. У відповідь на це один з провідних театрів Європи, член Союзу Театрів Європи (U.T.E.)  Дюссельдорфський драматичний театр та його керівник Анна Бадора замовили чотирьом найвизначнішим письменникам Центральної та Східної Європи створити ексклюзивні тексти для театральних постановок. Від України це творче замовлення здійснив Юрій Андрухович.

Наступний плід дружби Андруховича з Молодим театром – вистава «Московіада» за однойменним романом.
Театр швидко починає набирати оберти, активно займається першопрочитанням, бере нові вектори -  кожна наступна прем’єра – заколот проти буденності і сірості. Неймовірний «РЕхуВІлійЗОР», легендарний «Гамлет», шалений «Хоровод любові», ламаючий стереотипи «Дядя Ваня» і скандальна «Четверта сестра» - це ті «обурювачі» суспільного спокою, які створив Станіслав Мойсеєв.

На сьогодні трупу Молодого театру складають 60 акторів, кожен з яких   добре відомий українським глядачам не лише за виставами Молодого театру, а й за численними телепроектами та кінострічками, в яких ці артисти в проміжках між виставами і репетиціями знімаються.

 

Address: м. Київ, вул.Прорізна, 17