Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   June 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 

Solo-mea
Choreographic drama
Solo-mea
Choreographic drama

Solo-mea. The author of idea Alexander Bilozub

Devoted to the prima of world opera stage Solomia Krushelnitska. Choreographic drama. Performance goes without an interval.

У виставі використано музику: симфонію № 3 американського композитора Філіппа Гласса, інтерлюдію "Поема" чеського композитора Зденека, твори угорського композитора та виконавця Лойко Фелікса, балканського композитора Горана Бреговича, Хрістофа-Віллібальди Глюка. Звучать арії із опер: "Мадам Баттерфляй" Джакомом Пучіні та "Соломея" Ріхарда Штрауса.

В цій виставі відсутні слова... Тут царює МУЗИКА, ВОКАЛ та ХОРЕОГРАФІЯ. 

“Solo-mea” – моє соло, моє сонце – спроба театру доторкнутися до найтаємнішого, найпривабливішого і заворожуючого поняття ГЕНІАЛЬНІСТЬ. Близькими до драматичного мистецтва жанрами, спорідненими художніми засобами розповідається про славетну примадонну світової оперної сцени Соломію Крушельницьку, про високу жертовність, яка талант перетворює на геніальність.

МЕА – так першою назвала Крушельницьку її педагог з вокалу у Мілані професор Фауста Креспі. Так її будуть звати великі друзі, колеги: Артуро Тосканіні, Енріко Карузо, Елеонора Дузе, Джакомо Пуччіні...

Музика, спів з дитинства стала її єством. Аскетична в побуті за свідченням сучасників, Соломія володіла магнетичним впливом на публіку. Вона належала до тих щасливих митців, яким доля, талан дарувала розуміння й усвідомлення їхньої обраності. Проте, обраність у мистецтві на довгі роки лишила її жіночого щастя. Вона була повінчана із сценою.

Соломія Крушельницька прожила довге життя (1872-1952). Вчилася у кращих професорів Львова, Мілана, Відня. Постійно вдосконалювала і розвивала свою вокальну майстерність. У 25 років вона вже була примадонною Львівського, Краківського, Варшавського оперних театрів, побувала у гастрольному турне по Південній Америці.

Маючи 30 років – виступала в Парижі та Аргентині. Товаришувала з видатними особистостями: Іваном Франком, Михайлом Павликом, Миколою Лисенком, Василем Стефаником. Але й був іншим бік життя – втрати близьких, закулісні інтриги... Обраність вимагала нових й нових жертв, вела на Голгофу страждань й самотності.

І тільки на сцені вона могла бути вільною від вічної заборгованості перед рідними, здатна була прожити пристрасті високого кохання, які не підвладні простим смертним. Більшу частину життя Соломія провела за межами Батьківщини, її домом, родиною були кращі театри світу. І все ж у фіналі життя вона повертається на Україну, де закінчується її велике гастрольне турне довжиною в життя.

 

Dear customer, you can order and buy tickets on «Solo-mea Choreographic drama», which will be - at The Franko Theatre You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!