Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   August 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

"Лев і Левиця"




"Лев і Левиця"             

Ірена Коваль -  Лев і левиця
Трагіфарс на 2 дії

Дiйовi особи та виконавцi:
Лев - н.а. Б.Ступка
Соня - н.а. П.Лазова
1-й молодик - О.Зубков
2-й молодик - Я.Гуревич
Янгол, Танєєв - А.Водичев
Чертков, Людина на станції - О.Логінов
Саша Толстих - О.Мєдвєдєва
Сергій, син Толстих - Д.Рибалевський
Тургєнєв - н.а. О.Заднiпровський
Мати Соні - н.а. Ю.Ткаченко
У масових сценах - артисти театру
 
Першопрочитання п’єси “Лев і Левиця” за п’єсою сучасного українського драматурга англійського походження Ірени Коваль відбулося у грудні 2002 р. в Київському Молодому академічному театрі. Фактично драматургічний дебют авторки викликав жваву реакцію української публіки. Рецензій набралося більше 30. На прем’єрі була присутня праправнучка графа Толстого Анастасія Толстая з двома сестрами. У лютому 2003 р. з неймовірним успіхом вистава була показана у Польщі, на сцені краківського Старого театру.
В основі драматургічного твору незнані для широкого глядача сімейні колізії, точніше історія кохання, історія сімейних взаємин класика російської літератури Льва Толстого та його дружини Софії. У роботі над п’єсою автором були використані щоденники Толстих, які вони писали протягом 48 років сімейного життя. Проте, Ірені Коваль вдалося уникнути декларативної публіцистичності, а навпаки, створити витончену глибоку, художньо довершену п’єсу про вічні категорії людського існування: любов, ненависть, творчість.
Але заради справедливості треба зауважити, що за декілька років до прем’єри в Молодому театрі, успішної прем’єри, Ірена Коваль приносила свою п’єсу до театру ім. І.Франка і мріяла щоб її поставили на кону франківців. Із самого початку її бажанням було побачити в ролі Льва Толстого Богдана Ступку. Проте, на той час у театру були свої плани, які вони не могли порушити, а авторка не бажала жити в очікувані. Так виникла ідея спільного проекту провідних акторів театру Франка Богдана Ступки та Поліни Лазової із творчою групою Молодого театру. І ось через 5 років по прем’єрі у Молодому п’єса “Лев і Левиця”, зробивши коло, повернулась на сцену театру Франка. У прем’єрній виставі незмінною лишилася постановочна група:
Режисер-постановник – засл. діяч мистецтв України, лауреат Державної премії імені Івана Котляревського Станіслав Мойсеєв
Художник-постановник – Володимир Карашевський
Композитор – засл. діяч мистецтв України Юрій Шевченко
Художник по костюмах – Олена Богатирьова
А до віртуозного дуету Богдана Ступки і Поліни Лазової увійшли провідні актори театру Франка Юлія Ткаченко, Олександр Задніпровський, Андрій Водичєв, Тарас Жирко, Олексій Зубков, Ярослав Гуревич, Олександр Логінов, Олена Мєдвєдєва, перетворивши його, збагативши його глибинним поліфонічним звучанням, ім’я якого Життя.  

Dear customer, you can order and buy tickets on «"Лев і Левиця" », which will be - at The Franko Theatre You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!