Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   March 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
»12131415161718
»19202122232425
»262728293031 

Accompanist
Accompanist

«Акомпаніатор»
За п'єсою  французького драматурга Марселя Мітуа
Трагіфарс .Тривалість вистави - 1 година.

Режисура, сценографія та музичне оформлення - Олександра Голотюка
В ролі Люсьєн Люка – Володимир Смотритель

Люсьєн Люк – головни й герой п»єси, в минулому музикант, куплетист, степіст. Гастролі за гастролями, виступи у віддалених містечках і в великих  містах Франції зробили його знаменитістю, але….Пройшов час і колишня зірка опустилась  по драбині слави вниз в оркестрову яму, в «помийну яму», як висловлюється  наш герой. Але талант залишається завжди талантом і він проявляється незважаючи на час і обставини.
Але де?
Коли?
 І як?
 Саме  це можна збагнути після перегляду трагі-фарсу «Акомпаніатор»!

Володимир Смотритель – відомий український актор, засновник, керівник  та актор хмельницького монотеатру «Кут», переможець Всеукраїнських та Міжнародних театральних конкурсів. Заслужений артист України.

Олександр Голотюк  – відомий український режисер. У свій час очолював  київський центр Ф.Достоєвського при театрі «Сузір’я».Його постановки є володарями Гран-Прі  Всеукраїнських та Міжнародних театральних конкурсів.

Dear customer, you can order and buy tickets on «Accompanist», which will be - at The Franko Theatre
Chamber stage You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!