Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   April 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
 16171819202122
»23242526272829
»30      
ЖІНОЧА ЛОГІКА

ЖІНОЧА ЛОГІКА

Kyiv

The Drama and Comedy Theatre May 8 19:00


May 08, 2018, 19:00
45 – 150 ₴

ЖІНОЧА ЛОГІКА

Анатолій Крим

Комедія

Вистава на дві дії

Тривалість вистави 2 год.

 

Про виставу:

Назва вистави надзвичайно красномовна. Жіноча логіка - це тверда впевненість у тому, що будь-яку об'єктивну реальність можна подолати бажанням.

Жіноча логіка - це абсолютно незрозуміла, але незвичайно приваблива якість, що властива кращій половині людства. Про жіночу логіку ходять незліченні анекдоти, афоризми, авторами яких є, звичайно ж, чоловіки ... На їх думку, відсутність будь-якої логіки і є «жіноча логіка». (Але ніяка логіка не допоможе чоловікові довести це жінці!)

Чоловіки із задоволенням жартують над незбагненою жіночою логікою, але в результаті, на практиці, виявляються беззбройні перед нею. Самотньому чоловікові ніколи й у голову не прийшло б шукати собі супутницю життя на цвинтарі ... А ось самотня жінка, героїня цієї історії, йде і знаходить. Та не одного, а відразу двох! В результаті їй чекає непростий вибір: з ким із них зв'язати свою долю. Але скільки голова не думай, а серце все одно змусить зробити по-своєму! В цьому й полягає феномен жіночої логіки - спонтанної, безглуздої, але незаперечної. Там де безсилий розум, перемагає жіноча логіка! В цьому глядачі вистави зможуть переконатися самі.

 

Про автора:

Анатолій Крим відомий український письменник, драматург, сценарист, лауреат численних літературних премій, чи не єдиний сучасний драматург, п'єси якого активно ставлять не тільки на Батьківщині і в ближньому зарубіжжі, а й у театрах заокеанських країн.

 

Дійові особи та виконавці:

Надя - засл. артистка України Тетяна КРУЛІКОВСЬКА, Наталя ЦИГАНЕНКО

Марго - засл. артистка України Ірина МЕЛЬНИК, Світлана ШТАНЬКО

Стас - Костянтин КОСТИШИН, Сергій КОРШИКОВ

Віктор – Сергій ПЕТЬКО

Люська - Катерина КАЧАН, Катерина САВЕНКОВА

 

Охоронці: Акмал Гурезов, Володимир Канівець, Олександр Комаренко, В’ячеслав Шеховцов, Костянтин Олексенко

 

Режисер - Тамара АНТРОПОВА

Художник - Кристина КОРАБЕЛЬНИКОВА

Пластичне рішення - Ольга СЕМЬОШКІНА

Музичне рішення – засл. діяч мистеств України Олександр КУРІЙ

Художник по світлу – Тетяна КИСЛИЦЬКА

Керівник постановки - нар. артист України, нар. артист Росії Едуард МИТНИЦЬКИЙ

Dear customer, you can order and buy tickets on «ЖІНОЧА ЛОГІКА», which will be May 8 19:00 at The Drama and Comedy Theatre You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!