Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   March 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728293031 
НЕ ЗАЛИШАЙ МЕНЕ!..

НЕ ЗАЛИШАЙ МЕНЕ!..

Kyiv

The Drama and Comedy Theatre April 15 19:00


April 15, 2018, 19:00
45 – 180 ₴

НЕ ЗАЛИШАЙ МЕНЕ!..

Теренс Реттіган

переклад з англійської Віталія Вульфа

за п'єсою «Глибоке синє море»

Вистава на дві дії

Прем’єра відбулася 8 червня 2017 року.

Тривалість вистави 2 год. 5 хв.

 

Дія відбувається в Великобританії 50-х років. Головна героїня Хестер Коллер - молода художниця, дружина респектабельного судді Вільяма Коллера, одного разу зустрічає колишнього льотчика, героя війни і безладного гуляку Фредді Пейджа. І спалахує пристрасть, що перевернула все життя головної героїні... Для неї весь світ зосередився в ньому одному і Хестер кидає свого успішного і шанованого чоловіка, зруйнувавши старе благополуччя. Фредді теж любить Хестер, але не готовий брати на себе відповідальність за її божевільну любов і не взмозі відповісти їй такими ж яскравими почуттями... Усвідомивши, що Фредді не може існувати на тому градусі пристрасті, який потрібен їй, Хестер пише прощальну записку і відкриває газ ...

 

Про автора:

Теренс Мервін Реттіган (1911-1977) - класик англійської драматургії, один з найпопулярніших авторів середини XX століття, майстер так званої «добре зробленої п'єси».

П'єса «Глибоке синє море», опублікована в 1952-му році, стала однією з найяскравіших подій британського театру останніх 60 років. Головну роль в її постановках в різний час грали Пенелопа Вілтон, Ізабель Дін, Блайт Деннер і Грета Скаккі. П'єса також кілька разів екранізувалася - у версії 1954 го року (режисер Анатоль Литвак) головну роль виконувала Вів'єн Лі, а в фільмі режисера Теренса Девіса, знятому в 2011-му році, трагічних коханців зіграли Рейчел Вайс і Том Хіддлстон.

Теренс Реттіган, який окреслив один день з життя молодої жінки, яка поставила все на карту в ім'я любові, визначав сюжет своєї п'єси як «взаємне притягання чоловіки і жінки руйнівний для обох».

 

 

Дійові особи та виконавці:

Вільямс Коллер - Костянтин КОСТИШИН

Фредді Пейдж - Сергій ПЕТЬКО

Хестер Коллер - Ірина МАК

Джек Джексон - засл. артист Росії Петро МИРОНОВ

Філіп Уелч - засл. артист України Сергій КИЯШКО

Місіс Елтон - Галина КОРНЄЄВА

Філіп Уелч - Костянтин ОЛЕКСЕНКО

Енн Уелч - Олена БУШЕВСЬКА

 

Режисер-постановник - Ігор ГРИНБЕРГ

Сценографія - Олег ЛУНЬОВ

Художник по костюмах - Христина КОРАБЕЛЬНИКОВА

Музичне рішення - зал. діяч мистецтв України Олександр КУРІЙ

Художник по світлу - Тетяна КИСЛИЦЬКА

Dear customer, you can order and buy tickets on «НЕ ЗАЛИШАЙ МЕНЕ!..», which will be April 15 19:00 at The Drama and Comedy Theatre You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!