Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   August 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  
ДАРИНКА, ГРИЦЬ ТА НЕЧИСТА СИЛА

ДАРИНКА, ГРИЦЬ ТА НЕЧИСТА СИЛА
ДАРИНКА, ГРИЦЬ ТА НЕЧИСТА СИЛА

Вадим Бойко

Весела й мудра казка

Прем’єра відбулася 21 грудня 2014 года

Тривалість 1 год. 10 хв.

 

Про виставу:

„Даринка, Гриць та Нечиста сила” – це вигадливо весела, із добрим гумором казка про дивовижну силу любові до коханої людини, до рідної землі, про те, як багато важать у житті рідні слово, мова, пісня.

Хоробра і кмітлива дівчина Даринка, мандруючи у пошуках свого коханого козака Гриця, опиняється у дивній стороні де панує Нечиста сила. Поле, ліс, луки, все живе навкруги – змарніле, пташки не співають, люди похмурі та непривітні. За чужинців, що заволоділи цим краєм та поневолили його народ, навіть дрібне бісеня з лісового болота – капосник і розбишака Дідько Лисий, перетворився на нечестивого диявола Люцифера Вельзевульського. Лишень красень-богатир Гриць не скорився ворогам-басурманам, тому Пан і тримає його закутим в кайдани у своєму палаці та знущається над ним.

Але виявилося, що Даринка має в собі величезну чарівну силу, яка здатна здолати злі чари, повернути радість поневоленим людям, життя й силу завороженій землі. Навіть Дідька Лисого підкорила Даринчина сила й перетворила на веселого пустуна. Розумна і відважна дівчина разом із новими друзями знаходять дотепний спосіб як пошити у дурні ворогів-чужинців, врятувати з неволі коханого та звільнити рідну землю від наволочі.

 

Про автора:

Вадим Бойко (1951–2005)– відомий український письменник – поет, драматург, прозаїк, перекладач. За три книги п’єс для дітей Вадимові Бойку у 1993 році було присуджено премію імені І.Котляревського.

 

 

ДЕЙСТВУЮЩИЕ ЛИЦА И ИСПОЛНИТЕЛИ:

Даринка – Христина ДЕЙЛИК, Ганна ТОПЧІЙ

Гриць – Іван ЗАВГОРОДНІЙ, Олександр БЕГМА

Дідько Лисий – Акмал ГУРЕЗОВ, Юрій ЛИТВИН, Олексій ТРИТЕНКО

Явір – Сергій ДЕТЮК, Володимир МОВЧАН

Охрім – Іван ЗАВГОРОДНІЙ, Сергій ПЕТЬКО

Прокіп – Олександр КОМАРЕНКО, Олександр ПІСКУНОВ, Валентин ТОМУСЯК

Пан – засл. артист України Віктор ЖДАНОВ, засл. артист Росії Петро МИРОНОВ, В’ячеслав ШЕХОВЦОВ

Дама – Олена ЗАВГОРОДНЯ, Оксана ЛАВРИК

 

Режисер – Дитро ВЕСЕЛЬСЬКИЙ

Художник – Олег ЛУНЬОВ

Художник по костюмах – Кристина КОРАБЕЛЬНИКОВА

Музичне рішення – засл. діяч мистеств України ОЛЕКСАНДР КУРІЙ, Ігор АНТОНОВ

Художник зі світла – Тетяна КИСЛИЦЬКА

Dear customer, you can order and buy tickets on «ДАРИНКА, ГРИЦЬ ТА НЕЧИСТА СИЛА», which will be - at The Drama and Comedy Theatre You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!