Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   September 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930

FOREST SONG
Ballet in three actions
FOREST SONG
Ballet in three actionsМ.Скорульский    
ЛІСОВА ПІСНЯ
Балет на 3 дії

Лісова пісня — балет українського композитора Михайла Скорульського створений у 1936 р. за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня».

Лібрето до балету на три дії було написане Наталією Скорульською (1915—1982) — дочкою композитора. В той час вона була балериною Київської опери в подальшому стала балетмейстером. Автори балету намагались якнайточніше передати зміст драми-феєрії, відтворити у музиці та хореографії емоційний колорит, зберегти головні головні образи та сюжетні ситуації, логіку та послідовність драматичного розвитку, у якому реальне переплітається з казковим. Проте літературний твір було неможливо «перекласти» на мову балету без відповідного пристосування до законів балетного жанру. Через це в лібрето було скорочено деякі епізоди з літературної першооснови, інші навпаки — були розширені, додано нові сцени, наприклад, сцену весілля Лукаша з Килиною.

Музика до балету характеризується емоційною наповненістю, соковитими оркестровими барвами. Прониклива мелодійність, ліризм, романтична окриленість — домінуючі риси балету. Значне місце посідають народно-пісенні мотиви, особливо з музичного фольклору Волині. Центральне місце посідає втілення глибоких переживань Мавки та Лукаша, їхніх почуттів і настроїв. Головній темі підпорядковані казково-фантастичні моменти, музичні картини природи, дивертисментні епізоди.

Dear customer, you can order and buy tickets on «FOREST SONG Ballet in three actions», which will be - at The National Opera Theatre of Ukraine You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!