Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   February 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728    

... З любов'ю і всілякою мерзотою
... З любов'ю і всілякою мерзотою

З любов’ю та усілякою мерзотою
мультимедійна інсталяція

Рід  занять Кокто не визначити ні  одним, ні трьома словами.
Поет? Звісно: все життя складав вишукані строфи, удостоївся своєрідного і рідкісного титулу "принц поетів" і на схилі років увійшов до числа "безсмертних", був підперезаний шпагою і убрався в зелений камзол Французької академії. Однак випускав і книги малюнків, робив афіші, плакати і декорації до вистав, а крім того - дивно розписав кілька церков в околицях Парижа, у Вільфранш-сюр-Мер і навіть у Лондоні. Були ще й п'єси Кокто-драматурга, які нерідко супроводжувалися скандалами і завжди - шумом, що збирали найкращих акторів. Він показував фокуси, обманював, дивував. Зникав там і з'являвся тут - що в мистецтві, що в житті він був майстром пагонів і зухвалих проникнень. Не бачив заборонності "заборонених тем" - абсолютно відверта еротика, нормально і нетрадиційно орієнтована, життя сутенерів, повій та юнаків з панелі, опіум і кокаїн вписані без найменшого натиску, надриву або апломбу в найсвітліші і проникливі тексти (втім, безвихідних або просто похмурих текстів у нього і зовсім немає).
Катерина Виноградова про Жана Кокто
 
... Селінджер, використовуючи вироблені санскритською поетикою витончені категорії і витончену техніку письма, апелював, звичайно, не тільки до знавців, - хоча б уже з тієї причини, що навіть серед літературознавців не так вже й багато людей, знайомих з основами традиційної індійської поетики і естетичним арсеналом теорії «дхвані-раса". Не будемо міркувати вже й про те, що більшість творів Селінджера популярні в усьому світі і у всіх читацьких сферах. І протиставляти елементи реалізму в його творчості захопленню письменника містикою і релігійно-філософською символікою Сходу, стверджувати, що індуїстські криптограми для нього важливіше відкрито реалістичного оснащення творів, або навпаки, було б, на наш погляд, невірним. По всій імовірності, художньому баченню Селінджера притаманне органічне злиття того та іншого. Проникнення ж у селінджеровський тайнопис, в глибини символіки його новел і повістей допоможе усвідомити ту сукупність принципів, поглядів і переконань, які визначають ставлення письменника до дійсності.
Ірина Галинська про Д.Д. Селінджер

…ці висловлювання критиків якомога краще передають дух вистави, її зачаровуючий таємничий зміст.

Dear customer, you can order and buy tickets on «... З любов'ю і всілякою мерзотою», which will be - at Young theater
Small stage You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!