Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   August 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  
СПАСІННЯ АРХОНТА. VARIATIONS OF LIFE

СПАСІННЯ АРХОНТА. VARIATIONS OF LIFE
СПАСІННЯ АРХОНТА. VARIATIONS OF LIFE

Жанр – Одноактний балет/Пластичний театр

Автор – Анна Герус / Олена Вертегел

Режисер – Анна Герус / Олена Вертегел

Лібрето, хореографія, сценографія – 

Анна Герус / Олена Вертегел

Композитор – Марта Галаджун

Художник по костюмах – Анна Герус, Каріна Гаєва, Оксана Нікітіна

Асистент хореографа – Петро Наку

Художник по світлу – Олена Антохіна

Тривалість вистави – 30 хвилин/30 хвилин

Прем'єра – 30 травня 2018/25квітня 2017

Спільна ініціатива першого в Україні проектного театру сучасного танцю Ukrainian Dance Theater і Молодого театру!

Довгоочікуваний експеримент, де визнані в усьому світі танцювальні техніки синтезуються з новими тенденціями в мистецтві. Це різноманіття жанру та пошук нових засобів виразності!

Cпасіння архонта

Автор спектаклю використовує давній міф з часів гностичних вчень ІІ-ІІІ ст. лише як тло власних роздумів над темою поневірянь Святої Софії, «душі всіх душ», що схибивши, занурилася глибоко в лабіринт матерії, породивши потворних синів-архонтів. Вони вводять людство в оману, видаючи ілюзію за дійсність, в основі якої лежить незнання. Зрештою, власна інтерпретація автора прекрасно узгоджується з образами холоднокровних і кровожерливих архонтів, які в гонитві за світлими душами, сходять на землю, видаючи себе за черниць, що ховають обличчя від «світла», в ролі якого виступає глядацький зал. 

Прем'єра – 30 травня 2018

Variations of life

Variations of life – дійство, що розгортається перед глядачем, драматично малює історію людського життя з його злетами і падіннями, коханням і ненавистю, швидкоплинністю і драматизмом. Філігранна пластика, чарівна музика, сценографія і декламування віршу М.Цвєтаєвої «Уж сколько их упало в эту бездну…» наприкінці балету народжують кульмінацію - потужне співпереживання та емпатію до кожного окремого персонажа і до головної героїні, беззахисній та сильній, тонкошкірій і мужній Lady in red.

Прем'єра – 25квітня 2017

СПАСІННЯ АРХОНТА. VARIATIONS OF LIFE СПАСІННЯ АРХОНТА. VARIATIONS OF LIFE

Dear customer, you can order and buy tickets on «СПАСІННЯ АРХОНТА. VARIATIONS OF LIFE», which will be - at The Young Theatre You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!