Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   June 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 

"Дафніс і Хлоя"
8 та 9 жовтня - Молодий театр радо презентує на своїй сцені проект Національного центру хореографії (м.Гренобль, Франція) - сучасний французський балет "Дафніс і Хлоя"
 Дафніс і Хлоя, двоє підкинутих дітей, є героями давньогрецького роману Лонга. Ці персонажі дійшли до нас, насамперед, завдяки музиці Моріса Равеля, написаній у 1912 році для «Російських сезонів», коли у головній ролі на сцені сяяв Ніжинський.
Жан-Клод Галотта поставив це па-де-труа після балету «Одисей» у 1982 році, і в його задум не входило докладне представлення лібрето (викрадена піратами Хлоя, дружина юного пастуха Дафніса, повертається до нього, завдяки дивовижному втручанню бога Пана), скоріше це був пошук досконалості руху, намагання вхопити енергію, ніжність або несамовиту силу любовних змагань.
Створена для Авіньйонського фестивалю ця хореографічна вистава, виконавцями якої тоді були Матильда Альтараз, Жан-Клод Галотта, Паскаль Грава з музичним оформленням і виконанням на сцені Анрі Торга, хвилює своєю здатністю поєднати інтелектуальний підхід, анімалістичні елементи, гумор та радість почуттів. У той час вона отримала схвальні відгуки преси: «щось на кшталт маленького шедевра» - «Ліберасьйон»; «найгарніша річ, яку можна було подивитись» - «Нувель Обсерватор»; «сутність любовних відносин» - «Монд».
Жан-Клод Галотта приділяє велику увагу розвиткові репертуару Національного центру хореографії м. Гренобль, і після постановки «Одисея», який у 2007 році перетворився на «Дорогого Одисея», він вирішив надихнути нове життя у виставу «Дафніс і Хлоя» з трьома новими молодими танцівниками, у виставу одночасно особисту та вільну, чутливу та грайливу, спонтанну та пустотливу.
 Клод-Анрі Бюффар - березень 2010 р. 

Dear customer, you can order and buy tickets on « "Дафніс і Хлоя" », which will be - at The Young Theatre You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!