Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   June 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
 18192021222324
»252627282930 

"Blblblb" музична подорож - пантоміма
від театральної компанії D.N.B
"Blblblb" музична подорож - пантоміма
від театральної компанії D.N.B


Постановка: Марлен Буніор
За участю: Шарлі Бланш, Фабіо Езечелі Сфордзіні та Софі Кастельнік
   В ролях: Марлен Буніор
  Світло: Полен Брісе
Відеоряд: Олівьє Тарасс
 Гастролі в рамках фестивалю "Французька весна"
Персонаж, який впав невідомо звідки та атакує своїми балачками на блаблабланській мові. Його мова одночасно нагадує дитяче щебетання та джаз,але крок за кроком воно стає зрозумілишим завдяки музичним інструментам, які він відкриває для себе під час навколосвітньої подорожі, багатої на враження та веселі знахідки... Цей дивакуватий «Маленький принц», напівклоун, напівдомовичок, запрошує до подорожі, сповненої водоспадами посмішок та емоцій.
Марлен Буніор, актриса багатьох жанрів, яка жонглює між грою, співами, танцями, показує акробатичні вправи та переходить від «репу» до оперного співу одним помахом руки! У виставі також використовується інтерактивна проекція карти  світу у супроводі різноманітних музичних інструментів.
Після більше, ніж 150 спектаклів, "БлаБлаБла" продовжує гастролі по Франції та за кордоном!

Преса:
«Спектакль, справжній скарб, рекомендований до перегляду від 5 років, але цікаво те, що і дорослі сміються до сліз. Ви спитаєте, хто цей навіжений, що без жодного слова влаштовує нам музичну подорож навколо світу? Ірландська флейта, губна гармоніка, індійська музика, клоунське мистецтво об’єдналися під спільним знаменником. Марлен Буніор робить все сама: співає, танцює, робить пантоміму, вона має досконалий вигляд у всіх своїх діях.»
 Фабьєн Боньйо – La Proevence
Тривалість: 50 хвилин

Dear customer, you can order and buy tickets on «"Blblblb" музична подорож - пантоміма від театральної компанії D.N.B», which will be - at The Young Theatre You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!