Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   June 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 

"Secret Love Pushkin"
Не плутайте Пушкіна з Путіним!

«Пушкін - це наше все!» - говорили вчителі літератури, літературознавці, філологи і просто любителі поезії Царської Росії і Радянського Союзу в ХХ столітті.

Зараз на дворі ХХІ століття, ми живемо в столиці незалежної України і на нас агресивно нападає сусідня Російська федерація... Варто ставити спектаклі, співати пісні російською мовою? Або краще відразу забути цю рідну для багатьох мову, забути велику російську літературу і поезію, відмовитися від того, що ввібрав з молоком матері - тільки тому, що не любиш Путіна і його команду, не любиш Януковича і його посіпак.
Ми, як і більшість української інтелігенції, відповідаємо категоричним «ні»!

Д. Байрон, О. Пушкін, Т.Шевченко, І. Гете, А. Міцкевич, Р. Кіплінг - культурне надбання всього світу на всі часи. Треба знати своє, але не відмовлятися від кращого світового, тим більше зовсім не чужого.
Тому Київський театр поезії та пісні ім. В.С.Висоцького, що складається з професійних артистів, музикантів, співаків і відомих бардів, поставив виставу-концерт «Таємна любов Пушкіна» за віршами та романсами великого поета. Ми запрошуємо киян і всіх гостей Києва на прем'єру, яка відбудеться 19 жовтня 2014р. (початок о 19:00) у малому залі ДК «Україна».

Учасники: Заслужений артист Росії - Петро Миронов, соліст оперної студії НМАУ - Павло Денисенко, лауреат міжнародних конкурсів, гітарист, композитор - Борис Бельський, художній керівник театру, заслужений працівник культури України - Семен Рубчинський.
Будемо раді зустрічі з любителями О.С.Пушкіна в рік 215-річчя з дня народження великого поета!

Dear customer, you can order and buy tickets on «"Secret Love Pushkin"», which will be - at "Ukraine" palace
Small Stage You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!