Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   June 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 

"Ще не вмерла! Україна."
(національний перформанс)
«Ще не вмерла! Україна»
(національний перформанс)

Якщо політика – це розум нації, економіка – її тіло, то мистецтво – це її душа, душа нації. І хоча може здаватися, що Україна зараз і 200 років тому – це дві різні держави, українська душа залишилася незмінною – вірною, люблячою, ліричною, емоційною, жертовною, справжньою.
Не вірите? Тоді спробуйте відрізнити у нашому перформансі поезії Тараса Шевченка чи Лесі Українки від творів наших сучасників – вони однаково пульсують різкими проблемами й щирими відповідями.
Чи добре Ви знаєте Україну? Що Ви готові зробити для своєї країни? Як виражаєте свою громадянську позицію в питаннях еміграції, патріотизму, рідної мови, політики чи війни? Які нові вимоги пред'являє сучасність до мистецтва і духовності? Налаштуйте свою душу в унісон з душею України!
 «Ще не вмерла! Україна» - це національний перформанс, який мовою сучасного театру -  через поезію, прозу, відео, музику, танець, українською і російською мовами, говорить про одне – Єдину Україну.
Бо нація народжується лише там, де в неї по-справжньому вірять!

РЕЖИСЕР-ПОСТАНОВНИК - ОЛЬГА МІХНЕВИЧ

Тривалість вистави: 1 год. 40хв.

Трейлер -
Телерепортаж про виставу -

Dear customer, you can order and buy tickets on «"Ще не вмерла! Україна." (національний перформанс)», which will be - at "Ukraine" palace
Small Stage You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!