Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   Jule 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

Сергій Єсенін:
"Любовь хулигана"
Сергій Єсенін:
Нова вистава - концерт про життя та творчість видатного російського поета Сергія Єсеніна «Любов хулігана», відкриває глядачеві харизматичну особистість Єсеніна, його бунтарський характер, його стосунки з жінками, його пристрасть і біль. Чудові артисти, оригінальний сценарій, чудова музика та аранжування пісень. Після вистави у глядача виникає величезний інтерес до творчості й особистості поета. Всі, кому пощастило чути на записах вірші Єсеніна у виконанні самого автора, були вражені пристрастю, тембром і енергетикою поета, яку пізніше порівнювали з молодим В.Висоцьким. А сумна і тужлива інтонація в піснях С. Єсеніна, яка була звична з дитинства радянській людині, виникла після смерті поета і культивувалася партією на протязі всього ХХ століття. Ми ж повертаємо Єсеніну його справжній вигляд, щоб глядач ХХІ століття знову полюбив поета, бо він співзвучний з нинішнім часом, так як сам жив на переломі епох.
          Для заслуженого артиста Петра Миронова, відомого знавця і любителя поезії ХХ століття - ця вистава особливо дорога, адже він і режисер, і актор в одній особі.
          Для оперного соліста Павла Денисенка - це одна з перших ролей з драматичним співом, де потрібно, крім блискучого голосу (бас), донести до глядача зміст кожного слова великого поета.
          Для лауреата міжнародних конкурсів гітаристів, композитора, аранжувальника, який дуже тонко відчуває вірші, музиканта Бориса Бельського - це колосальна можливість проявити свої блискучі здібності.
          Коротке, але дуже яскраве і насичене життя Сергія Єсеніна не залишає нас байдужими навіть 100 років потому.
          Приходьте і самі перевірите ці докази! 

Dear customer, you can order and buy tickets on «Сергій Єсенін: "Любовь хулигана"», which will be - at "Ukraine" palace
Small Stage You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!