Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   March 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728293031 

Театр льодових мініатюр
Лускунчик

Kyiv

Sport palace - 

Театр льодових мініатюр
ЛускунчикТеатр льодових мініатюр, під керівництвом Ігора Бобріна представляє вашій увазі дивовижну історію "Лускунчик".

Більшого дива, ніж казка "Лускунчик" на музику П.Чайковського, під Новий рік не тільки для дитини, але й для дорослого придумати просто неможливо. У найбільших театрах світу в Новий рік ставиться ця вистава. “Лускунчик" - це класична різдвяна історія, що розповідає про щирість і підступність, про світ чудес і реальності, про добро і зло.

Яскраві образи, глибокі почуття, благородні прагнення і неймовірні пригоди полонять серця дітей і дорослих всього світу в цій безсмертній різдвяній історії. Вічна і непримиренна боротьба Добра і Зла, Любові і Ненависті лежить в основі сюжету казки.

Вистава на музику Чайковського в класичній і джазовій обробці від театру льодових мініатюр, під керівництвом Ігора Бобріна - це дивовижне по красі, майстерності й видовищності “Сімейне шоу”.


Dear customer, you can order and buy tickets on «Театр льодових мініатюр Лускунчик», which will be - at Sport palace You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!