Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   February 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728    

Fix SHOW. New Adventures!

Kyiv

PC NTUU -Fix SHOW. New Adventures!«Фіксі ШОУ. Новорічні пригоди!»

Нові герої мультиплікаційного серіалу «Фіксіки», від яких у захваті мільйони: Фаєр, Вєрта, Шпуля та Ігрек, а також Сімка, Нолік і ДімДімич збирають всіх допитливих дітлахів на Новорічні пригоди!

Де? Звичайно ж, в найнауково-технічно продвинутішому місці Києва – КПІ.

Вас чекає Прем'єра!
«Фіксі ШОУ. Новорічні пригоди!» - інтерактивний спектакль-«хеппенінг», який дозволить кожній дитині взяти участь у дивовижних пригодах фіксіків прямо під час вистави. Ви миттєво схопитеся за планшет або телефон, адже це - НОВЕ єдине в Україні, створене в Одесі, ліцензійне шоу від творців мультфільму.
Гіперреалістичні герої більше двох метрів заввишки, втілені творцями серіалу у технології 3D-принт. Навіть голоси фіксіків - справжні, вони говорять на сцені так само, як на екрані. Дивовижні декорації і спецефекти порадують всіх без винятку.
З перших секунд, коли Нолік влітає в зал, на літаку, і до останніх секунд фінальної «фіксіпєлкі» - неможливо відірватися від захоплюючої вистави. Хто б міг подумати, що Новорічному Карнавалу захочуть перешкодити... Разом з ДімДімичем та друзями-фіксіками юні глядачі та їхні батьки зможуть перемогти зло і повернути Новий рік і затишок в оселю.
Хочете дізнатися, що ж ще сталося з нашими героями?
Приходьте на це дивовижне Новорічне «Фіксі ШОУ!»
Вас чекають улюблені персонажі: Сімка, Нолік, Фаєр, Вєрта, Шпуля, Ігрек та ДімДімич у захоплюючому новітньому новорічному шоу. Найбільш рейтингові мультяшні герої, популярні в 70 країнах світу!
Маленькі глядачі будуть у захваті. Кожен малюк буде залучений в дію і відчує себе потрібним і незамінним.
«Фіксі ШОУ. Новорічні пригоди!» - найнезвичайніша вистава в історії новорічних свят!
Як нас знайти: Палац «КПІ», метро «КПІ».

P.S. Малюкам до 5-ти років вхід безкоштовно (разом з дорослими, без надання окремого місця).
Програма вистави розрахована на дітей від 3-х до 10-ти років, тривалість 1 година.

Чому дітям варто відвідати Новорічні Шоу в Палаці «КПІ»?

Компанія «Like Production Europe» - це більше 500 вистав по всьому світу.
Наші концерти - кращі ліцензійні дитячі шоу в Україні та країнах Європи.
У Києві за останні  роки глядачі встигли полюбити наші вистави і шоу на сцені Будинку художника.
У цьому 2016-му Новому році, ми приготували чудовий подарунок для киян: нові прем'єри в сучасному і затишному залі Палацу «КПІ».

Відмінний огляд з будь-якого місця в залі: м'які сидіння знаходяться з достатнім підйомом, кожне наступне вище іншого. Навіть з крайніх місць добре видно і чути, оскільки зал дуже компактно облаштований.
Новорічний настрій для всіх від малого до великого створять не тільки якісні вистави, але також чарівна атмосфера всередині Палацу «КПІ». Спеціально для улюблених глядачів ми привеземо цілий «Новорічний світ» з любов'ю з Одеси.
Кращі одеські сюрпризи і неперевершений одеський гумор. Кожен зможе чудодійним чином перенестися в 4 чарівні країни: Пузирляндію, світ Фіксіків, Новорічний СміХопад і Шарляндію.
Також Ви маєте можливість придбати  сертифіковані сувеніри та подарунки від Фіксіків та інших учасників новорічного ярмарку!
В рамках проведення всіх наших вистав з 26 грудня до 10 січня в Палаці «КПІ» вас чекають справжні Фіксіки, а також відомі актори, чудові клоуни, міми, танцювальні колективи, смачні частування, майстер класи, чудові сувеніри та подарунки. В фойє Палацу «КПІ» облаштовані ігрові зони відомих дитячих світових брендів «LEGO» від технічної студії «Винахідник», «Фіксі БУМ» та інші.
Тепла атмосфера і передові технології, а також зручне розташування Палацу «КПІ», стане приємним відкриттям для всіх батьків і дітей під час зимових канікул.

Відео анонс

Fix SHOW. New Adventures!

Dear customer, you can order and buy tickets on «Fix SHOW. New Adventures!», which will be - at PC NTUU You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!