Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   August 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

GALA
GALAГАЛА-КОНЦЕРТ
до Дня Захисту дітей

1 червня 2013 року
12.00     та   19.00
Національна опера України імені Тараса Шевченка

1 червня 2013 року у Національній опері України імені Тараса Шевченка відбудеться гала-концерт театру «Молодий балет Києва» та Культурного центру «Кияночка» до Дня Захисту дітей.

Програма на 12.00

Сучасний балет «Кармен-street», який мовою танцю розповідає про проблеми сучасної молоді, про кохання, про соціальну нерівність у стосунках, про безпритульність,  про почуття дітей вулиці, їх боротьбу за місце під сонцем, протистояння світу багатих, які не переймаються думками про сенс життя. Цікавий сюжет, драматична гра акторів, відома музика Бізе-Щедріна та постановка заслуженої артистки України Алли Рубіної  є запорукою успіху цієї вистави. Задумку відомого хореографа реалізують молоді, талановиті артисти театру «Молодий балет Києва» та студенти Київського хореографічного коледжу. У головній ролі – Тісато Ісікава, фіналістка проекту «Танцюють всі». У виставі приймають участь лауреати міжнародних конкурсів Микита Сухоруков, Ліна Володіна, Владислав Ромащенко.
Також Ви зможете побачити кращі номери класичної, сучасної та народної хореографії.

Програма на 19.00

Урочистий Гала-концерт, приурочений до святкування Дня захисту дітей. Вже кілька років поспіль ми організовуємо свято, яке є радістю не тільки  для дітей, але і нагадує дорослим, що діти потребують підтримки.
Запрошуємо Вас долучитися до дивовижного світу танцю, підтримати правильні життєві орієнтири, що дозволяють виховати сильне, здорове, наполегливе покоління.


У програмі гала-концерту:
фрагменти з балетів:
«МАРНА ПЕРЕСТОРОГА»
«ЛУСКУНЧИК»
«ДОН КІХОТ»
Гранд-па з балету «ПАХІТА»
Народна хореографія
Сучаснахореографія

Головний балетмейстер-постановникзаслужений артист України – Євген Кайгородов.
Художнікерівники проекту – Галина та Дмитро КАЙГОРОДОВИ, заслуженіпрацівникикультуриУкраїни.

Запрошуємо Вас на виставу! Театр «Молодий балет Києва» працює для Вас!

Відеоанонс ГАЛА-КОНЦЕРТУ до Дня Захисту дітей

Dear customer, you can order and buy tickets on «GALA», which will be - at The National Opera Theatre of Ukraine You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!