Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   March 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728293031 
Edvin Marton
The Emmy award winner

Edvin Marton
The Emmy award winner
Вперше в Україні! 22 жовтня 2016 року на сцені Київського Жовтневого палацу виступить всесвітньо відомий скрипаль-віртуоз, неперевершений шоумен, лауреат премій Emmy, MTV та Eurovision - Едвін Мартон (Edvin Marton)! Народжений в Україні, він повертається на Батьківщину з вибуховим концертом! Класика та сучасність, лірична скрипка та бурхливі ритми року у неймовірному музичному шоу «Stradivarius Show».

Едвін народився у музичній сім'ї угорського походження та грав на скрипці вже у чотири роки. За три роки він вивчає семирічну програму та вже у 7 років грає найскладніші твори Моцарта. У 1997 році одержує перемогу у найпрестижнішому міжнародному конкурсі скрипалів у Орфорді (Канада) та отримує право грати на унікальній скрипці роботи 1697 року Антоніо Страдіварі, на якій колись грав сам Паганіні. Наступні п'ятнадцять років для Едвіна стають по-справжньому яскравими. Він виграє найпрестижніші музичні винагороди Emmy, MTV та Eurovision.

Едвін Мартон пройшов довгий шлях з маленького містечка до найпрестижнішої музичної академії Julliard у Нью-Йорку та видатних сцен Європи та світу, серед яких Берлінська філармонія та Концертхаус у Відні. Сьогодні його таланту доступно все - від симфонії до техно, від фольклорних мотивів до рок-балад. Різноманітні жанри підкорюються маестро й всіма мовами однаково бездоганно співає в його руках унікальна скрипка Страдіварі. В вибуховому шоу «Stradivarius Show» ви почуєте авторські твори, які стали світовими хітами, шедеври класичної музики та сучасні хіти, мелодії до світових кінематографів та навіть танцювальні мотиви в авторській модерновій інтерпретації. Едвін сміливо змішує жанри, поєднує зворушливу лірику скрипки з бадьорими ритмами, класичні інструменти симфонічного оркестру - з електронними.

Сучасна класика, шалений драйв та віртоуозні скрипкові соло від Vivaldi до Metallica – від Puccini до The Godfather в яскравому шоу на легендарній скрипці з симфонічним оркестром не залишать байдужим нікого!

*** Крім того, глядачів чекатиме ще один приємний сюрприз: спеціальний гість, народна артистка України, лауреат багатьох міжнародних конкурсів, прима-балерина Національної Опери України Тетяна Голякова танцюватиме під знамениту композицію у виконанні Едвіна Мартона.

 Офіційний сайт Едвіна Мартона:
http://edvinmarton.com

 

https://www.youtube.com/user/edvinmartonofficial

Dear customer, you can order and buy tickets on «Edvin Marton The Emmy award winner», which will be - at The "Jovtnevyi" palace You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!