Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   March 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728293031 

КВЕСТ «ЗНАЙДИ КВІТУЧУ ПАПОРОТЬ»
на святі «Ніч на Івана Купала»
КВЕСТ «ЗНАЙДИ КВІТУЧУ ПАПОРОТЬ»
на святі «Ніч на Івана Купала»КВЕСТ «ЗНАЙДИ КВІТУЧУ ПАПОРОТЬ» на святі «Ніч на Івана Купала»
від SKANSENMUSICFEST


 Наймістичніша ніч з 6 на 7 липня в музеї у Пирогові пробудить нечисті сили, які  постануть перед людьми у світлі Місяця.  Ви побачите неймовірне дійство, і воно запам’ятається назавжди!

 Квест «Знайди квітучу папороть» познайомить вас з міфічними істотами: відьмами, русалоньками, мавками, лісовиками та навіть з Вієм!
 Як відомо, в будь-якому українському селі була відьма, яка причаровувала кожного.  Герой квесту, Лукаш, потрапив у її пастку за відмову у коханні.  Для того, щоб зняти з юнака прокляття, потрібне чарівне зілля. Його рецепт можна дізнатись лише у місцевих жителів, чарівних істот або ж у відьми, звісно, якщо зможете її відшукати.

Спробуйте вивідати секрети зілля, адже про магію ніхто в селі не говорить голосно, бо боїться гніву богів та осуду односельчан. Щоб врятувати Лукаша вам будуть потрібні сміливість, рішучість та активність. Не здавайтесь завчасно, найкраще чекає на вас у фіналі!

Успіхів у пошуках та чаклунстві!

6 липня. Національний музеї народної архітектури та побуту України
Початок квесту: 17:30
Завершення квесту: 21:00

Dear customer, you can order and buy tickets on «КВЕСТ «ЗНАЙДИ КВІТУЧУ ПАПОРОТЬ» на святі «Ніч на Івана Купала»», which will be - at Музей Пирогово You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!