Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   March 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728293031 

Michael Poplavsky
Grand Show

Kyiv

Sport palace -Michael Poplavsky
Grand ShowМихайло Поплавський – народний артист України, відомий популяризатор української пісні, автор ідеї та головний режисер-постановник масштабних національних проектів: Всеукраїнського дитячого телевізійного конкурсу «Крок до зірок», щорічних шевченківських вечорів «Ми – діти твої, Україно!», концертної програми до Міжнародного дня матері «Мамо, вічна і кохана», телемарафону української пісні «Пісня об'єднує нас», що увійшов до світової книги рекордів Гіннеса як «найтриваліший телемарафон національної пісні у прямому ефірі».

Кожен проект, створений Михайлом Поплавським, стає яскравою подією в Україні. Перший творчий вечір артиста у головному концертному залі країни відбувся ще в листопаді 1999 року. І кожен раз протягом багатьох років найспівочиший ректор світу влаштовує свято української пісні для киян та гостей столиці на престижній сцені. Його шоу люблять як молодь, так і люди поважного віку. Його пісні близькі та зрозумілі кожному, адже торкаються найпотаємніших струн душі. Любов до Матері, Жінки, малої Батьківщини, України червоною ниткою проходить через усю творчість маестро.

Завжди вражають постановки композицій, неймовірні спецефекти та інноваційні технології – відеодизайн, об'ємна лазерна та комп'ютерна графіка, 3D-mapping, масштабні хореографічні номери, дивовижної краси костюми артистів. Кожен номер як мініспектакль переносить глядача з одного куточка України в інший.

Цього року 21 листопада о 19.00 в Київському палаці спорту на глядачів чекає нове гранд- шоу Михайла Поплавського «Приречений на любов».
Справжнє свято неймовірних відчуттів, наскрізь пронизане енергетикою кохання, драйву і пристрасті. Яскраві постановки, гра світла та звуку, пісенні прем’єри, ліричність українських мелодій. Це, безсумнівно, буде національна шоу-програма як за змістом, так і за духом.

http://www.youtube.com/watch?v=PJgO2Z6CA5M

http://www.youtube.com/watch?v=rwCzD1wVBWY&feature=c4-overview-vl&list=PLJF8iSQFjakBqv7P0laa8YeYpzMf-LfcN

http://www.youtube.com/watch?v=K14IuoSXok4&feature=c4-overview&list=UU3kOq4dnEL72KQMtPZHup8g

Dear customer, you can order and buy tickets on «Michael Poplavsky Grand Show», which will be - at Sport palace You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!