Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   Jule 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

Ion Suruhanu
Ion SuruhanuПродюсерська компанія ЭТУАЛЬ
під патронатом Посольства МОЛДОВИ в Україні
представляє 28 лютого, 19:00
ІОНА СУРУЧАНУ
в рамках благодійного проекту «Життя без меж»
МЦКиИ (Жовтневий Палац)

Іона Суручану досі називають «нашим Челентано». Існує навіть така байка: коли Челентано сказали, що у нього в Молдові є двійник, який співає, він послухав записи Іона Суручану і сказав: «Це в Італії живе двійник синьйора Суручану»... А ще Суручану називають душею і символом Молдови. За яскраво виражену чоловічу харизму і чарівність, неповторний оксамитовий тембр і вміння подобається жінкам. Не випадково Суручану довгі роки давав сольні концерти 8 березня саме в Україні. Та й взагалі, в Україні Суручану гастролював більше, ніж де б то не було. Тут його дуже люблять і завжди з нетерпінням чекають.

Він до цих пір один з найбільш популярних естрадних співаків Молдови, улюблений і шанований не тільки у себе на Батьківщині, але й далеко за її межами. У тому числі і в Україні. Лауреат багатьох міжнародних конкурсів, соліст легендарного і мега популярного ансамблю "Норок", він доставляв величезне задоволення своїми виступами глядачам Румунії, Польщі, Болгарії, Німеччини, Італії, США, Англії, Франції, Португалії, Швейцарії, Австрії тощо.

В репертуарі артиста багато хітів на музику Е. Дога, А. Бабаджаняна, М. Долгана, В. Івасюка,            Я. Райбурга, В. Дынги, Р. Паулса, М. Фрадкіна, включаючи візитку Суручану – пісню «Незабудка» В. Добринін.

 

1949, 9 вересня - Іон Суручану народився в селі Суручень під Кишиневом
1968-1993 - соліст молдавських вокально-інструментальних ансамблів "Норок", "Букурія", "Реал"
1990 - народний артист Молдавської РСР
1994-1998 рр. - депутат парламенту Республіки Молдова
1997 - пісня "Незабудка" у виконанні Іона Суручану стала хітом

ВІДЕО:   – «Бона сера»
– «Незабудка»
– «Від зорі до зорі»
– «Меланколіє»

Dear customer, you can order and buy tickets on «Ion Suruhanu», which will be - at The "Jovtnevyi" palace You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!