Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   August 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

Evening "Night Against Poverty"

Kyiv

Lviv House of Scientists -Evening НІЧ проти БІДНОСТІ

30 вересня 2014 року в рамках VII Екуменічного соціального тижня відбудеться Ніч проти бідності. Це вечір, що збере небайдужих людей навколо ідеї подолання бідності в Україні. Це перша така благодійна подія, метою якої є збір коштів для покращення умов для жінок у кризових ситуаціях, а також створення нових можливостей для осіб, які потрапили у кризову ситуацію внаслідок військових дій на Сході.

У програмі передбачено гала-прийняття, аукціон, мистецька інсталяція про історії життя, успішні практики, та відзначення волонтерських ініціатив.

Спікери заходу - генеральний директор національної телекомпанії України, засновник проекту «Відкриті руки» Зураб Аласанія, Голова комітету Інформації та ЗМІ Асоціації випускників семінару Аспен-Україна Олеся Жулинська, директор фонду Олени Пінчук «Антиснід» Ольга Руднєва, виконавчий директор Фольксгільфе Австрія Еріх Фенінгер та міський голова Львова Андрій Садовий. У заході візьмуть також участь громадські лідери, соціально відповідальний бізнес, влада, медіа.

Як зазначає ініціатор заходу та виконавчий директор ГО «Народна допомога – Львів» Юрій Лопатинський, бідність можна подолати якщо почати діяти вже зараз і на випередження і із правильним підходом: бути відповідальним за кожну окрему особу із найближчого кола оточення.

Щоб долучитись, потрібно придбати запрошення та прийти на подію. Придбавши квиток, Ви подаруєте один, два чи три місяці гідного життя для жінки, яка потрапила у складну життєву ситуацію.

Організатори: Народна допомога, компанія «Дік-Арт» та Інститут Екуменічних Студій УКУ.

Партнери: Фольксгільфе Австрія, Safe Connection

Dear customer, you can order and buy tickets on «Evening "Night Against Poverty"», which will be - at Lviv House of Scientists You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!