Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   March 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728293031 

"Three C"
легендарного українського композитора

ЄВГЕНА СТАНКОВИЧА

у Національному проекті «ТРИ “С”: Скорик – Станкович - Cильвестров»

2 листопада, Національна опера України ім. Т. Шевченка, 19:00

    Євген Станкович – центральна фігура та один з фундаторів сучасної української музики і безперечне явище для світового музичного мистецтва. Це видатна особистість, в якій дивовижним чином поєдналися великий митець, даоський філософ, побожний релігійний діяч та український національний герой. Не лише Герой України, а, - насамперед - український національний герой! Музика Євгена Станковича - це велике діяння серця, інтелекту та національної самосвідомості. Великим є Станкович у всіх своїх проявах - у кожному звукові, кожному слові, кожному діянні. Євген Станкович є багатогранною особистістю − навіть не планета, а Всесвіт.

     Достойний спадкоємець та продовжувач школи класика українського симфонізму Бориса Лятошинського, послідовник лінії створення «симфонічного балету», рідкісний дар симфонічного мислення, якого окреслився вже у ранніх творах. Є люди, які своїми внутрішніми масштабами вражають. Такою гіпермасштабною постаттю є і Євген Станкович.

      2 листопада відбудеться світова прем`єра Другого Концерту для віолончелі з оркестром! Для вітчизняної академічної музики – це безпрецедента подія, адже саме такими масштабними творами репрезентують українську музику у світі, зокрема віолончельне виконавське мистецтво! Євген Станкович закінчив роботу над Другим концертом для віолончелі з оркестром у квітні 2016 р. після більш ніж 45 років (!!!) перерви у цьому жанрі. Концерт складається з 3-х частин: «Музика для Марточки», «Постлюдія» та «Монолог діда». Їх назви красномовно свідчать, кому маємо дякувати за його появу на світ!.. Проте, є цікава історія, що вже стала легендою, як саме цей концерт замовляв написати для нього Мстислав Ростропович…

       Світова прем`єра відбудеться в рамках історичного проекту «ТРИ “С”: Скорик -  Станкович - Cильвестров», який охопить Київ і міста України: Чернівці, Харків, Ужгород, Одесу, Львів, Івано-Франківськ, Коломию протоягом сезону 2016-2017 року.

      Проведення Другого етапу великої за масштабом та резонансної за статусом мистецької акції є важливою подією для популяризації сучасної національної культури на основі кращих взірців творів Героя України Євгена Станковича: народного артиста України, лауреата Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка, автора, який працює майже у всіх існуючих музичних жанрах: опера, балет, симфонія, камерно-вокальні та інструментальні твори, духовна музика та музика до більш ніж 100 кінофільмів.

      2 листопада твори фундатора сучасної композиторської школи України, автора легендарної фольк-опери «Цвіт Папороті», виконуватимуться в діалозі з найвідомішим композитором ХХ ст. - Дмитром Шостаковичем. І той і інший – БРИЛА! І той і інший - особа Часу і душа Народу. ОБИДВА - ГЕНІЇ!!!

У концерті візьмуть участь:

Академічний симфонічний оркестр Українського радіо

Диригент: нар. арт. України Володимир ШЕЙКО

      В програмі:

Дмитро ШОСТАКОВИЧ, Симфонія №9 ор. 70 (1945 р.)

Євген СТАНКОВИЧ, Музика з балету «Прометей» (вибрані фрагменти),

«Страсті за Тарасом» для хору та оркестру (вибрані фрагменти),

Світова прем’єра - Концерт №2 для віолончелі з оркестром.

Соліст та перший виконавець: Олександр ПІРІЄВ.

Dear customer, you can order and buy tickets on «"Three C"», which will be - at The National Opera Theatre of Ukraine You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!