Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   Jule 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

Neoclassica
Egor Hrushyn
Neoclassica
Egor HrushynВам коли-небудь доводилося мислити музикою, а дихати нею ? Чи ,можливо , жити в музиці  або ж всеціло розчинятися в ній….Саме такі відчуття виникають у всіх присутніх в глядацькій залі , коли за рояль сідає молодий віком , але митець з великої літери Єгор Грушин. Його без сумніву можна назвати « гордістю України », бо у свої 21 рік талановитий композитор та піаніст має  вже три власних  альбоми  «Inside» (2012), «Absolution» (2013),"Dominicano"(2014)  та працює над виходом четвертого, створює музику до кінофільмів та кожним своїм твором робить цей світ досконалішим, світлішим та добрішим. Потрапивши на його концерти , даєшся диву, як можна оголювати свою душу  музикою  так, що слухачі то плачуть, то загадково посміхаються, то завмирають на мить, то зриваються оваціями та криками « Браво!» . Як колись класики Моцарт, Бах, Бетховен карбували власними  творами свої  імена в вічності, так і Єгор Грушин вже входить  в ТОП 200 класичних композиторів всього світу , за версією найбільшого музичного порталу reverbnation.com  .
   Цього разу маестро приготував особливий сюрприз своїм шанувальникам – це тур містами України, в якому Єгор Грушин представить програму , куди увійшли композиції з трьох попередніх альбомів , аранжовані для тріо . Тріо це – автор музики Єгор Грушин ( фортепіано) , Роксолана Пахолків (віолончель), Анна Бура (скрипка). Всі учасники є лауреатами всеукраїнських та міжнародних конкурсів. 
    Запрошуємо всіх насолодитися  високим  мистецтвом, адже коли великий  маестро торкається клавіш - слова стають зайвими.

 


      www.youtube.com/watch?v=vAZXuKX3j0k

http://www.youtube.com/watch?v=kY8wlrkriQE
http://www.youtube.com/watch?v=4uL6CkPpdrQ
http://www.youtube.com/watch?v=l2cZMPP_Sm0

Dear customer, you can order and buy tickets on «Neoclassica Egor Hrushyn», which will be - at House of Painter You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!