Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   August 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  
Jose Carreras

Jose Carreras
17 грудня великий іспанський тенор Хосе Каррерас
виконає свої найкращі оперні партії в Києві на сцені Національного Палацу «Україна».

Легенда оперної музики, один із трьох великих тенорів світу Хосе Каррерас дасть в Києві єдиний концерт в рамках останнього світового турне.

«Голос, наповнений зрілим звучанням, пульсуючою теплотою і красою, що межує з гірким  су-мом» - так описував New York Times голос одного з кращих тенорів світу, Хосе Каррераса. У грудні 2016 року Хосе Каррерасу виповниться 70 років, відразу після ювілею співак дасть єдиний концерт в Національному Палаці мистецтв «Україна», де в супроводі симфонічного ор-кестру виконає найвідоміші уривки з опер, ораторій, класичних і популярних музичних творів. За диригентський пульт стане маестро Давид Гіменез, з яким Хосе Каррерас гастролює останні роки.

Він народився в 1946 році в Барселоні і ще дитиною пристрасно полюбив спів, побачив-ши Маріо Ланца у фільмі «Великий Карузо». Перший публічний виступ Хосе відбувся на дер-жавному іспанському радіо, коли йому було всього 8 років. У 11 років Каррерас дебютував рол-лю оповідача в чоловічому сопрано «El retablo de Maese Pedro» в Гран-Театрі в Лісеу. Хосе Кар-рерас навчався співу та грі на фортепіано в консерваторії Барселони. У 1970 році відбувся його дебют на оперній сцені рідного міста. Сходження маестро на музичний Олімп було стрімким і, до 28-ми років Хосе Каррерас вже мав на своєму творчому шляху 24 ролі першого плану в провідних світових оперних постановках. Протягом усього життя Хосе працював з уславленими солістами та диригентами. Музична дискографія тенора налічує понад 150 записів, проданих тиражем понад 50 мільйонів примірників. Він співає на головних сценах світу. З величезним успіхом виконував партії Калафа на сцені Віденської опери (1983), Хозе на фестивалі «Арена ді Верона» (1984), головну партію в «Андре Шеньє» Джордано (1986, там же), Каніо в Ла Скала (1987).

У 1987 співак важко захворів, у нього виявили гостру лейкемію. Більше року знадобилося Хосе для боротьби з підступною хворобою, але він зміг узяти гору. Після знаходження на межі життя і смерті, маестро зумів повернутися в оперний світ зовсім іншим.

Його повернення на світову оперну сцену було справжнім тріумфом і почалося з концерту ле-гендарного проекту «Три Тенори» (разом з Лучано Паваротті та Пласідо Домінго) на відкритті Чемпіонату Світу з футболу в Римі в 1990 році. Саме цей виступ розширив рамки опери, яка до цього вважалася заручницею академічних залів. Самі виконавці стали справжніми легендами свого часу. Проект постійно гастролював по світу і проіснував до 2003 року.
У репертуарі співака понад 60 опер, в числі яких «Андреа Шеньєр», «Богема», «Тоска», «Вер-тер», «Дон Карлос», «Кармен», «Сила долі», «Паяццо», «Еліксир кохання», «Бал-маскарад» та багато інших. Всього ж на його рахунку понад 600 вокальних партій від епохи бароко до сучасної музики. Одночасно з роботою в опері, Хосе продовжує давати сольні концерти на найвідоміших концертних майданчиках світу. 

   

Dear customer, you can order and buy tickets on «Jose Carreras», which will be - at "Ukraine" palace You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!