Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   August 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

«ГУЦУЛІЯ»
«ГУЦУЛІЯ»Національний академічний Гуцульський ансамбль пісні і танцю «ГУЦУЛІЯ»


     Національний академічний ансамбль України «ГУЦУЛІЯ» - самобутній художній колектив, в мелодичних піснях,  віртуозних  мелодіях і танцях якого  оживає багата, чаруюча скарбниця народного мистецтва – КАРПАТИ.

     Створений восени 1939 року, ансамбль в травні 1940 року показав свою першу концертну програму, яка поклала початок творчого шляху колективу. Більше семи десятиліть Гуцульський ансамбль користується широкою популярністю в Україні і за рубежем, є ведучим представником хорової і танцювальної культури України. Він приймав участь в багатьох міжнародних музичних фестивалях, неодноразово побував з концертами в різних країнах Європи, а також на багатьох континентах світу. За час свого творчого шляху  ансамбль подарував глядачам більше 15 тисяч концертів.

      В репертуарі колективу – вокально-хореографічні картинки і композиції створені на основі народних традицій і обрядів: «Гуцульське весілля», «Опришки Олекси Довбуша», «Гуцульське Різдво», «Космацький Великдень»  І інші.

      Виступи Гуцульського ансамблю пісні і  танцю – це справжня ода молодості, радості і веселощів, яскраві костюми виконані майстрами оригінального народного рукоділля  викликає захоплення у глядачів.
        Керує цим самобутнім колективом відомий музикант, диригент, Народний артист України, професор, Петро Князевич.
        Сьогодні колектив в творчому пошуку  оригінальних шедеврів, які беруть  початок з глибин народної  гуцульської  самобутності.

Dear customer, you can order and buy tickets on ««ГУЦУЛІЯ»», which will be - at Nathional Musical Academy of Ukraine You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!