Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   February 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728    

(Peace On Wings from Japan)
(Peace On Wings from Japan) «Мир на крилах з Японії»
(Peace On Wings from Japan)
у Київському муніципальному театрі оперети 29 квітня о 19.00
Концерт заплановано, як один з заходів в рамках японсько-українського культурного проекту «Мир на крилах», приуроченого до 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи та 5-ї річниці аварії на АЕС «Фукусіма-1».

Для Вас заспіває Наталія Гудзій, яка з 2000 року успішно веде концертну діяльність у Японії, є відомою бандуристкою та співачкою, а також ідейною натхненницею проекту «Мир на крилах». Разом з нею на сцену вийдуть одні з найвідоміших японських музикантів, яких український глядач почує вперше.

У цей вечір Ви зможете насолодитись звуками як японських традиційних інструментів, так і звичних для нас. Цуґару шямісен та кото, які останнім часом все впевненіше завойовують увагу європейської та американської публіки, разом зі скрипкою та роялем створять незабутню атмосферу гармонії різних культур та філософій. Головним мотивом у концерті звучатиме мелодія відомого іспанського віолончеліста Пабло Казальса – «Пісні птахів».

Спільний концерт покликаний не лише показати боротьбу України та Японії за мир, але й стерти кордони між українцями та японцям, вкотре підтверджуючи, що комунікація за допомогою музики не потребує перекладача. Українці не тільки почують нові для себе музичні інструменти, а й матимуть змогу в цей вечір відчути єднання двох націй, які пережили спільне лихо. Не дивлячись на це, і ми, і японці вистояли, і виховуємо нові покоління маленьких громадян, які з новою силою боротимуться за мирне майбутнє.

Київський концерт стане завершальним у європейському турне артистів - «Ренга. Пісні птахів 2016».

Організатор – Комітет проекту «Мир на крилах».
Концерт проходитиме за підтримки Посольства Японії в Україні, Посольства України в Японії, Українсько-Японського Центру НТУУ «КПІ», Національного музею «Чорнобиль», Громадської організації інвалідів-чорнобильців «Земляки», Комітету проекту «Ренга Пісня Птахів», корпорації «Sadako-regashi», «Офіс Зірка».

Dear customer, you can order and buy tickets on «(Peace On Wings from Japan)», which will be - at Operetta theatre You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!