Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   February 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728    

Volodymyr Visotsky
"Vertical"
Volodymyr Visotsky
Чому ми назвали нашу п'яту виставу - концерт «Вертикаль»?

По-перше:
Кінофільм «Вертикаль» - про життя альпіністів, за участю Володимира Висоцького в якості актора і виконавця своїх пісень, давно став культовим і улюбленим для величезної кількості самих різних людей. Всі пісні Висоцького, що увійшли у фільм - світові хіти, варто тільки заспівати їх у будь-якій російськомовній аудиторії, і всі відразу починають підспівувати.

По-друге:
Ми хочемо показати глядачам, як ріс і розвивався Володимир Семенович, і як змінювалися його пісні. Це якась життєва «вертикаль». Від «блатних», «дворових» пісень 1961 - 1967гг. до військових пісень, починаючи з 1963р. (1е відділення).
Від жартівливих і баладних пісень до ліричних, цивільних і філософських. (2е відділення).

По-третє:
Кожна людина від народження до старості проживає свою «вертикаль». І які б таланти ми не отримали при народженні, всі ми штурмуємо свої вершини, сподіваємося на своїх друзів і повертаємося до своїм коханих. Зрозуміти та відчути це Вам допоможуть пісні і вірші Володимира Висоцького, а також чудові артисти і музиканти Київського театру поезії та пісні.

Dear customer, you can order and buy tickets on «Volodymyr Visotsky "Vertical"», which will be - at House of Painter You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!