Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   March 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
»12131415161718
»19202122232425
»262728293031 

Igor Pogodin
recital on the quality of life
Igor Pogodin
recital on the quality of life

"РИЗИКУЮЧИ БУТИ ЖИВИМ"
творчий вечір про життя і стосунки

Чи знаєте ви, що значить відчувати смак життя? Коли в останній раз ви відчували вдячність за прожитий день? А адже привід щиро радіти і бути щасливим є завжди. Існує думка, що жити повноцінним життям - це стрибати з парашутом, пірнати з аквалангом, підживлюючи організм адреналіном і дізнаючись межі для самого себе. Однак це не так. Набагато важливіше не прагнення урізноманітнити свої будні, залучаючи в них щось нове, а вміння виявити життя в самому житті. Для тих, хто готовий вчитися насолоджуватися життям, ставитися до неї як до невичерпного джерела щастя, ми пропонуємо відвідати творчий вечір «РИЗИКУЮЧИ БУТИ ЖИВИМ».

"РИЗИКУЮЧИ БУТИ ЖИВИМ" - це три вечори про те, як якісно проживати своє життя. Про вміння бути справжнім, жити тут і зараз. Як бути щасливим і успішно будувати відносини. Міфи і реальність. Про почуття, близькості і страху. Пошуку себе і як з цим бути. Про переживання - як цінності життя і джерела сил.

Щиро чекаємо всіх бажаючих, кому цікава практична психологія, як для професійного розвитку, так і для особистого інтересу.

Для тих, хто хоче розбиратися у відносинах, як вони будуються, і як по-різному поводяться в них люди.

Триденний захід «Ризикуючи бути живим» пройде у форматі публічного виступу ведучого.
У яскравому викладі Ігор Погодін розповість про свій психотерапевтичному досвіді, про небанальних людських історіях, з якими йому довелося зіткнутися, про приватних труднощах і проблемах у відносинах. Можна буде поспілкуватися безпосередньо, задати свої питання та отримати професійний коментар.

Ви можете задати своє питання і отримати відповідь з вуст професіонала.

Ігор Погодін - талановитий психотерапевт і харизматична особистість, автор книг і статей на тему практичної психології. А також: кандидат психологічних наук, доцент, відомий гештальт-терапевт, супервізор та викладач. Ведучий тренер і член Професійної Ради Московського Гештальт Інституту, Директор Інституту Гештальт (м. Мінськ). Головний редактор «Вісника Гештальт-терапії». Автор діалогової моделі гештальт-терапії. Дійсний член Європейської Асоціації Гештальт-терапії (EAGT), Міжнародної Федерації організацій, що викладають Гештальт (FORGE), Білоруської асоціації психотерапевтів, Всеросійської Професійної психотерапевтичної ліги. Крім Білорусі, Ігор добре відомий в Україні та Росії ....

Вартість квитка вказана за 3 дні

Dear customer, you can order and buy tickets on «Igor Pogodin recital on the quality of life», which will be - at "Ukraine" palace
Small Stage You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!