Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   February 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728    

"Арлекіно - слуга двох панів"
Концертна агенція «Рок гвардія України»
і
Новий драматичний театр на Печерську
за підтримки
Італійського культурного центру в Україні
представляють
італійську комедію масок дель Арте

«АРЛЕКІНО - СЛУГА ДВОХ ПАНІВ»

Твір венеціанського драматурга Карло Гольдоні увібрало в себе епохи та культури: від римського язичництва до вісімнадцятого століття Венеціанської республіки періоду реформи театру. Вистава найточнішим чином витримана у традиціях італійської Комедії дель Арте, яка передбачає оригінальну і специфічну техніку, точно відтворену акторами Театру.
Вистава представляє величезний інтерес для фахівців - культурологів, філологів, істориків, художників. Однак культурний фон абсолютно не перешкоджає сприйняттю видовища. Арлекін доступний всім, дивитися його може як чотирирічний дитина, так і навчений професор.
Виставу створено за підтримки Італійського культурного центру в Україні фахівцем з комедії дель Арте - Себастьяно Сальвато.
Себастьяно Марія Сальвато - відомий римський режисер, популярний по обидві сторони Атлантики. Він - випускник Академії мистецтв Палермо, Школи кіно і телебачення, а також Консерваторії в Каракасі. До його творчим досягненням відносяться постановки п'єс Арістофана і Еврипіда, Мольєра і Піранделло, оперних вистав Верді, Россіні та Пуччіні. Але творчість Карло Гольдоні - його давня пристрасть. У чому легко переконатися, побувавши на виставі.

У виставі зайняті:
Панталоне деі Бізоньозі - Ігор Рубашкін
Доктор Ломбарді - Юрій Якуша, Ігор Назаров
Клариче - Анна Лебедєва
Сильвіо - Денис Мартинов
Беатріче Распоні - Алена Мамчур
Флориндо Аретузі - Влад Мамчур
Бригелла - Ігор Назаров, Олександр Васін
Смеральдина - Катерина Кістень, Лілія Нагорна
Арлекіно - Сергій Чернов
Слуги - Олександр Васін, Дмитро Малиночка, Володимир Бугай, Костянтин Войтенко

Dear customer, you can order and buy tickets on «"Арлекіно - слуга двох панів"», which will be - at House of Painter You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!