Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   August 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  
Кінематична вистава Влада Троїцького “...але вітер…

Кінематична вистава Влада Троїцького “...але вітер…

Kyiv

"Довженко-центр" -"…але вiтер…"

Кінематична вистава Влада Троїцького “...але вітер…” - це притчева історія про зустріч, про любов, про розставання, про надію. На сцені грають троє акторів, але дійових осіб лише двоє: людина - з усіма своїми почуттями, сподіваннями і конфліктами,  та вітер – німий та невидимий, безумовне існування якого – єдина можлива форма діалогу з людиною.

Нічим не заповнений абсолютний простір. Пустка… З неї ми виходимо і до неї повертаємося. Невичерпна тема, найважливіший сюжет, головна рушійна сила культури від самого початку існування. Неможливість осягнути цілий пустий Всесвіт, з яким людина залишається сам на сам протягом життя... Але вітер. Те, що присутнє навіть у тотальній відсутності. Потік скерований у певному напрямку. Те, завдяки чому все тече як тече. Завдяки чому в пустці виникає життя – неймовірний парадоксальний яскравий спалах людського існування. Пустка… але вітер.

Декорації створені з п’ятдесяти вентиляторів. Актори, які не говорять ні слова та майже не рухаються. Музика, що народжується із поєднання шумів сцени та живих барабанів. Все це разом перетворюється на видовище, яке ви запам’ятає назавжди. Кінематична вистава режисера Влада Троїцького «Пустка, але вітер», захоплююче естетичне переживання, якого ще не бачив український театр.

Режисер: Влад Троїцький

Тривалість: 1 година

Першi 100 квиткiв – 250 грн.

Dear customer, you can order and buy tickets on «Кінематична вистава Влада Троїцького “...але вітер…», which will be - at "Довженко-центр" You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!