Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   March 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728293031 
Олексій Коган 
Ювілейний концерт

Олексій Коган
Ювілейний концерт
10 листопада відбудеться свято Джазу в Україні. У цей день у нас відразу два іменинника: Олексію Когану 60 років, а продюсерському центру Jazz in Kiev - 10!

З 16-00 квитки можна буде придбати також в касі Жовтневого палацу.

Ім'я Олексія Когана вже багато років в Україні та за її межами асоціюється у слухачів, глядачів, меломанів з джазовою музикою. Олексій Коган - відомий радіожурналіст, продюсер і арт-директор центру Jazz in Kiev, творчий куратор Alfa Jazz Fest (Leopolis), кавалер найвищої нагороди Польщі в галузі культури ордена "Заслуги для польської культури". Його тембр голосу впізнається з перших слів, а жарти та історії про музикантів вже стали цілим концертним брендом! З 1991 він провів більше 10 000 радіопрограм на радіостанціях Промінь, Континент, Nostalgie, Supernova, Music Radio і радіо Ера FM. Зараз створює джазові радіопередачі "Тема з варіаціями", "Джаз клуб", "Інша музика" на радіо Промінь, "Плейлист від Олексія Когана" на Old Fashioned Radio, "Jazz Time" на радіо Аристократи.

У 2007 році на 50-річчя Олексія Когана пройшов цілий джазовий марафон Just 50 - концерт з безліччю виконавців, який тривав близько 6 годин!

Таке свято стало стартом фестивалю Jazz in Kiev продюсерського центру, який буквально кілька місяців тому утворився і в цьому році відзначає своє 10-річчя!

Спеціальним гостем концерту 10 листопада стане популярна американська фьюжн група Spyro Gyra. За останні 40 років вони виконали понад п'ять тисяч шоу, випустили тридцять один альбом (не рахуючи компіляції «Best Of ...»), продали більше десяти мільйонів, а також досягли одного платинового і двох золотих альбомів. У музиці Spyro Gyra органічно поєднуються джаз, фанк, поп музика і R & B, Вам не вдасться втриматися на місці, почувши танцювальні енергійні ритми їх музики!

  

Dear customer, you can order and buy tickets on «Олексій Коган Ювілейний концерт», which will be - at The "Jovtnevyi" palace You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!