Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   Jule 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     
JULINOZA

JULINOZA
JULINOZA

JULINOZA - проект, що відкриває світ нової музики, в якій відчутна кінематографічність, дихання альтернативних течій джазу, тріп хопу, електроніки. В музичні композиції вплітається поезія, українською, російською, англійською та французькою мовами. Створений в 2014 році в Одесі композитором та вокаліст кою Юлією Запорожець колектив JULINOZA відрізняється новаторським звучанням, фантазійними музичними образами і концептуальністю.
Широку популярність гурт JULINOZA здобув після участі Юлії Запорожець в теле-проекті Голос Країни 2017, де своєю самобутністю та унікальною манерою виконання підкорила серця не тільки тренерів, а й слухачів по всьому світу.

Сьогодні JULINOZA – це дует вокалістки та композитора, автора текстів та аранжувань Юлия Запорожец та одного з найнеординарніших барабанщиків України Ігоря Чеботарьова. Доволі часто JULINOZA співпрацює з різними музикантами, танцівниками та медіа-артистами, що дозволяє відкрити нові грані проекту.

У 2016 році на німецькому лейблі “Stereoflex” вийшов дебютний альбом JULINOZA «THE CONDUCTOR OF IMAGINATION», який отримав визнання не тільки у критиків і ротації не тільки в Україні. В альбом також увійшли деякі саундтреки, що були написані Юлією Запорожець для фільмів і мюзиклів.
2017 рік ознаменувався виходом EP “RIFF/ Так далек мій шлях. Цей міні-альбом познайомив слухачів з абсолютно новим, більш експерементальним, електронним звучанням групи. В композиціях з'явились нові фантасмагоричні образи.
За 3 роки свого існування проект Julinoza_Music брав участь у багатьох фестивалях.
У 2018 році JULINOZA пройшли в національний відбір Євробачення з піснею “Hto ya” і будуть виступати під номером 3 17 лютого в прямому ефірі каналу СТБ.

JULINOZA займається створенням музики для кіно, мюзиклів, мультфільмів і експериментує з новими полістилістичними ідеями.
     
   

Dear customer, you can order and buy tickets on «JULINOZA», which will be - at Club "Music Space MK" You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!