Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   August 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

BUGGE WESSELTOFT
BUGGE WESSELTOFTМіжнародний Джазовий Абонемент
за підтримки Посольства Королівства Норвегії в Україні
запрошують на

Сольний творчий концерт норвезького піаніста та композитора
Bugge WESSELTOFTА /Буггє Вессельтофта/

Неділя 6 жовтня о 19:00
Великий зал Оперної студії Національної музичної академії ім. П. Чайковського
 

Норвежець Буггє Вессельтофт – досить неординарна особистість. Він вивчав мистецтво музики самостійно. Музикант розпочинав свою кар’єру в різних панк- та поп-рок гуртах, а через 10 років  співпрацював з легендарними музикантами: Яном Гарбареком, Нільсом-Петером Мельвером і Тер‘є Рюпдалем. У  наступні роки він також грав в декількох джазових групах, таких як: Et Cetera, Oslo Groove Company, Talisman Group, Desafinado, Jazz-Punk Ensemblet, Beady Belle та Crimetime Orchestra.

В 1993 році Вессельтофт погодився написати музику на замовлення джазового фестивалю у  Воссі, й у нього одразу з’явилася прекрасна можливість створити велику музичну роботу та вибрати для співпраці музикантів на власний розсуд. «A Little War Story» мала великий успіх та вже за рік виникла «New Conception of Jazz». Альбом отримав  престижну премію Spellemannsprisen в джазовій номінації, після чого в норвежця з’явилася можливість багато гастролювати зі своїми концертами. Пізніше вийшли ще чотири альбоми, що отримали  високі оцінки критиків, в том числі його концертний запис. Але в 2005 році Вессельтофт заморозив проект «New Conception of Jazz» та зосередився на сольній кар’єрі й проекті «Ragatronics» у  співпраці з ді-джеєм Пером Мартинсеном.

Потім музикант створив культовий лейбл «JazzLand», на якому записувалися гітарист Ейвінд Орсет та гурт Beady Belle.

Піаніст з Норвегії та композитор Буггє Вессельтофт, відомий нам як людина, інтегруюча в джаз нове звучання, поєднуючи його з сучасною електронною музикою. Він надає джазу модерн-форми.  Адепти  ню-джаза та є-джаза точно назвуть його своїм у цій справі. Минулорічний диск Бугге було записано з  Хенріком Шварцом, німецьким продюсером «розумного діп-хауса» в поєднанні з соулом, джазом та фанком.

«Songs»  - четвертий сольний альбом Буггє Вессельтофта, у якому він зібрав та записав декілька класичних мелодій. Альбом вирізняється особистою інтерпретацією джазового спадку, котра допомогла норвежцю сформуватися як музиканту.

«Playing» – ще одна амбіціозна робота невтомного композитора. На цей раз він зосередився на демонстрації своїх можливостей як виконавця-піаніста. Використовуючи головним чином  фортепіано, Буггє не забуває й про свої улюблені синтезатори.

Під час свого сольного концерту у Києві, Вессельтофт збирається поєднати виконання джазової музики на фортепіано з електронними звуками синтезаторів. Супроводжувати концерт буде цікавий задум – візуальний ряд. Піаніст обов’язково виконає такі композиції: Playing, Dreaming, Singing, Take 5, Talking to Myself Part 1, Talking to Myself Part 2, Rytme, Hands,
Many Rivers to Cross та багато інших.

Послухати «Take 5» можна тут:
http://www.youtube.com/watch?v=rps9uKVecGA&feature=player_embedded,
http://www.youtube.com/watch?v=Idv-cfyp__Y

Dear customer, you can order and buy tickets on «BUGGE WESSELTOFT», which will be - at Nathional Musical Academy of Ukraine You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!