(044) 287-87-87
EN
event-poster event-poster

Jamala

Hot right now
21 October 2021, Thu. 19:00
from 10.38 EUR

About event

Звернення організатора

Ми відповідально ставимося до вашої безпеки!
Згідно із чинними нормами Постанови КМУ № 1236 від 9 грудня 2020 року (зі змінами) та враховуючи встановлення «жовтого» рівня епідемічних обмежень, захід Концерт JAMALA 21 жовтня відбудеться. Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність одного з наступних документів:
  • Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу.
  • Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу.
  • Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.
  • Документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини.
  • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією, або двома дозами вакцини.
  • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує одужання від COVID-19.
  • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР.
Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.

Завдяки лабораторії «Сінево» ми пропонуємо вам знижку 50% (300 грн замість 600 грн) на експрес-тест COVID-19 антиген (результат за 15 хв).
Підготовка до антиген-тесту аналогічна ПЛР-тестуванню (мазок з носоглотки). Будь ласка, ознайомтесь заздалегідь з підготовкою до тестування на сайті «Сінево».

Як отримати знижку:

● тестування можливе лише за умови попереднього оформлення замовлення та оплати на сайті «Сінево». Для оформлення перейдіть за посиланням: https://go.synevo.ua/Jamala
● на вказаний у замовленні номер телефону надійде SMS з підтвердженням онлайн-замовлення. Покажіть SMS персоналу «Сінево» під час здачі тесту.

Де можна здати тест?

1. У будь-якому відділенні «Сінево» із переліку: www.synevo.ua/ua/covid-centers (крім відділень позначених «*»).
2. Якщо з певних причин ви не зможете зробити тест заздалегідь (що ми дуже радимо для вашого комфорту), мобільна бригада «Сінево» за вашим SMS з підтвердженням онлайн-замовлення зможе зробити тестування перед подією безпосередньо на локації. Сплатити за тест ви зможете виключно в онлайні або банківською карткою.
Результат ви отримаєте протягом 15 хвилин на вказаний e-mail та Viber.

Обов'язково необхідно взяти із собою оригінал документу, що підтверджує вашу особу (паспорт, водійські права або документи у застосунку «Дія»).

Jamala in Kyiv! On October 21 in the October Palace in Kyiv - a popular Ukrainian singer Jamala with a big solo concert.


Why you should go to Jamala concert in Kyiv?

  1. Presentation of two new albums at once - in one concert.
  2. Famous and new compositions in excellent performance.
  3. An unforgettable event full of beauty and sensuality.

Jamala with a big concert-presentation in Kyiv

A big concert of the talented and infinitely charming Jamala will take place on October 21 in the October Palace. A wonderful musical evening will give the audience an unforgettable experience and a real aesthetic pleasure. After all, both fans of the artist and Jamala herself have been waiting for a bright event for a long time.
You can choose seats in the hall and issue tickets right now.


Jamala with two new albums '5:45' and 'We' on the stage of the October Palace

The concert program consists of songs from the singer's two albums - 'We' and '5:45'. Jamala will also conquer by performing the singles 'Grateful', 'I believe in you'. Both works reveal the rich spiritual world of a beautiful woman who successfully fulfills several missions: mother, wife and a talented artist.
The concert will feature the best works of past years.
Today, Jamala is a successful singer, an idol of thousands of Ukrainians, one of the best songwriters of today. The winner of 'Eurovision' has big plans and powerful creative potential. Jamala successfully collaborates with other artists. Among the latest bright collaborations are duets with Pianoboy and Alyona Alyona.


Where to buy tickets for the Jamala concert in Kyiv?

You can arrange tickets for the Jamala concert in the October Palace online on the Parter.ua website.