Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   Jule 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

solo concert of band "VRODA"
solo concert of band 28 листопада концерт гурту Врода (VRODA) в Caribbean Club.
Гість концерту – гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ.

Виступи цього колективу - це магія, що відкриває сенс та душу української пісні, дарує слухачам силу та енергетику старовинних пісень. Гурт ВРОДА - це перш за все його вокалістки Анна Заклецька та Ольга Нестиренко. Артистки вражають потужним вокалом та зачаровують своєю красою. Їх творчість - це багатство українських традицій, мелодійність мови та пісні, обряди та танці.

Унікальність їхньої концертної програми у яскравому поєднанні давньої
співочої традиції українського народу з сучасним найновішим музичним
аранжуванням. В інтерпретації гурту українські пісні набувають нового
особливого звучання. Творчі надбання колективу визнані багатьма національними та міжнародними фестивалями. Про любов і розлуку, про народні свята, силу природних стихій, про наш рід і звичайно ж добро ви почуєте в піснях гурту ВРОДА.

Спецальний гість концерту - гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ.

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ - це український рок-гурт з потужною енергетикою та професійною грою. За час свого існування вони виступили на безлічі національних та міжнародних фестивалів, заграли з топовими українськими гуртами (такими як "Океан Ельзи" та "Бумбокс"), знімали кліпи та займали найвищі сходинки у хіт-парадах, створювали гімн спортивній команді, писали музику для кіно, випускали альбоми та беззупинно творчо розвивались. Активна творча співпраця поєднала  гурти ВРОДА та БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ останнім часом. Її результатом стали
ряд пісень та кліп на пісню "Доле моя" (який буде представлений глядачам на концерті).

 28-го листопада у Caribbean Club гості будуть вражені одночасно автентичною та актуальною співочо-танцювальною програмою від гурту ВРОДА та драйвовим виступом БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ.

ЗАПРОШУЄМО!

Dear customer, you can order and buy tickets on «solo concert of band "VRODA"», which will be - at Caribbean Club You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!