Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   August 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  
Павло Ігнатьєв

Павло Ігнатьєв "Мелодія літа"
9 червня 19:00, Павло Ігнатьєв "Мелодія літа"

Музика літа розбурхує і хвилює, кличе у подорожі і сліпить сонячними променями. Від неї віє благодатним бризом і ароматом трав. Мелодії літа надихають, живлять і змушують рухатися вперед.

9 червня музикант нового покоління, відомий піаніст і джазовий композитор Павло Ігнатьєв зіграє свою музику весни. Ніяких спеціальних гостей – це буде інтимний музичний вечір наодинці з глядачем.

Літній виступ музиканта-віртуоза стане другим із серії концертів під назвою «IV сезони».

Для такої особливої ​​серії концертів і майданчик Павло вибрав особливий - Caribbean Club Concert Hall. Один з найстаріших клубів Києва, із затишною, домашньою атмосферою і глибинними музичними вібраціями.

Що чекає гостей клубу 9 червня? «Це буде соло-концерт у інтимній обстановці. Свіжий настрій, імпровізації, авторський вечір один на один з роялем і глядачем», - відповідає музикант.

До країв наповнитися музикою літа і насолодитися виконанням музичного чарівника Павла Ігнатьєва - усе це 9 червня у Caribbean Club Concert Hall. Не проґавте!

Фан-зона - вільні зони для перегляду події без прив'язки до конкретного місця

"Купуючи квиток, Ви автоматично погоджуєтесь з  Правилами закладу «Сaribbean Club» та умовами перебування в клубі, і зобов’язуєтесь їх виконувати."

Правила закладу «Сaribbean Club»

Павло Ігнатьєв Павло Ігнатьєв

 

Dear customer, you can order and buy tickets on «Павло Ігнатьєв "Мелодія літа"», which will be - at Caribbean Club You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!