Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   June 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 

Nicole
Nicole11-го квітня концерт Nicole Project - новий джазовий голос України в Caribbean Club.

В рамках проекту "Авторський Понеділок" ми знайомимо з новими іменами, відкриттями та талантами, що з'являються на українській сцені.

11-го квітня концерт співачки Nicole, що була визнана у 2015 році свіжим подихом української джазової сцени.

В ній африканська кров та пристрасть, що дають їй особливе відчуття музики. Композиції у виконанні Nicole мають глибину та щирість, вони змушують слухачів по-особливому відчути ритми та мелодії.

В авторському проекті Nicole музичні акценти зроблені на чуттєвому виконанні соулу, джазу, фанку та елементів блюзу. Всі ці стилі відкриються та засяють для слухачів як самоцвіти на сонці. Талант співачки дозволяє їй передати колорит, глибину та красу музики з африканським корінням, розкрити її душу.

Неможливо не поринути у лірику та мелодію, які виконує Nicole.

Кожна її пісня - це історія, наповнена переживаннями та яскравими емоціями. Сильний вокал та артистичність передають зміст кожної пісні та знаходять відгук у серцях слухачів.

11-го квітня відбудеться незвичайний концерт. Адже разом з Nicole виступатимуть її друзі - талановиті музиканти та артисти.

В програмі концерту композиції, які вже виконувались зі сцени, та презентація зовсім нових пісень в стилі соул-джаз-фанк

Стейдж-бенд складатиметься з прекрасних музикантів:

Олексій Кузьменко -бас-гітара

Сергій Дячок - соло-гітара

Віталій Ісаєв - клавіші

Андрій Чмут - саксофон

Андрій Ткачук - барабани

А імена зіркових гостей ми розкриємо ближче до концерту.

 

Талановита та неординарна Nicole - це справжня прикраса української джазової сцени.

Вже 11-го квітня запрошуємо познайомитись з новою артисткою, остаточно прокинутись від зимової сплячки та зарядитись життєдайною енергією весни!


http://youtu.be/kzi6XVA-x50

Dear customer, you can order and buy tickets on «Nicole», which will be - at Caribbean Club You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!