Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   Jule 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

Класика року 70/80 в українському стилі
"Кам'яний гість"
Класика року 70/80 в українському стилі

Презентація нового альбому «70/80» гурту «Кам’яний гість»
6 березня 2015 року, «Caribbean Club», м. Київ

Чи уявляєте ви, як звучали б світові рок-хіти, якби вони були написані в Україні? Наскільки інакшою була б легендарна пісня «Come Together» гурту «The Beatles», якби її авторами були не британці, а українці? Який настрій мали би пісні культового гурту «The Doors», якби були наділені мелодійністю української мови? Відповідь ви зможете знайти на концерті-презентації нового альбому «70/80» гурту «Кам’яний гість», що відбудеться 6 березня у київському клубі «Caribbean».

На платівці — українські версії пісень легендарних «The Beatles», «The Doors», «Queen, Genesis», «Slade», «Pink Floyd», Gary Moore, David Bowie та «Creedence Clearwater Revival». Композиціям вже понад тридцять років, а вони є актуальними тут і зараз — неначе автори писали про сьогодення нашої країни.

Більшість перекладів пісень є власним доробком гурту «Кам’яний Гість». Альбом унікальний ще й тим, що окрім близьких за змістом перекладів, він наповнений цілком новими аранжуваннями, у яких драйв класичного звучання поєднаний із мелодійністю української мови наповнює відомі пісні свіжим подихом.

Слід зауважити, що альбом є некомерційним. Його створення підтримали та профінансували доброчинці з різних куточків України, об’єднавшись у коло прихильників цього проекту за допомогою відомої краудфандингової платформи «Спільнокошт». Тож цього альбому нема в жодній музичній крамниці, але його можна буде отримати в подарунок на концертах гурту «Кам'яний Гість», а згодом — безкоштовно завантажити з офіційного сайту проекту.

На концерті, що триватиме понад дві години, гурт «Кам’яний гість» виконає не лише креативні кавер-версії, але і свої кращі пісні. Серед сюрпризів, які приготували для гостей, заплановано появу справжнього шамана, в руках якого співають незвичайні речі і навіть шматок дерева перетворюється на чарівний музичний інструмент, а також — захоплюючий відео-супровід, благодійний аукціон та світло-тіньове дійство від театру «Papasony», котрі є знаними майстрами у розкритті сюжетів засобами світла й пластики і творцями унікальних постановок, що занурюють глядача у космічні глибини буття.

Загальний концертний трек-лист класики року в українському стилі:
The Beatles — Come Together (Йдемо разом)
The Beatles — While My Guitar Gently Weeps (Під плач гітари моєї)
The Doors — Riders on the Storm (Вершники грози)
The Doors — People Are Strange (Люди дивні)
Queen — All Dead, All Dead (Світ зник, Світ зник)
Pink Floyd — Time (Час)
Slade — Coz I Luv U (Бо кохаю)
Slade — Far Far Away (Там, вдалині)
The Rolling Stones — Paint It Black (Зафарбую чорним)
Bob Dylan — Blowin’ in the Wind (Вітер десь носить)
Uriah Heep — Lady in Black (Леді в чорному)
Rainbow — The Temple of the King (Храм короля)
Genesis — Land of Confusion (Збентежений край)
Creedence Clearwater Revival — Run Through the Jungle (Тікаймо через джунглі)
David Bowie — The Man Who Sold the World (Той, хто Світ продав)
Janis Joplin — Mercedes Benz (Мерседес Бенц)
Gary Moore — Over the Hills and Far Away (За пагорбами, вдалині)
Jethro Tull — We Used to Know (Ми знали)
Отже, чекаємо на вас та ваших друзів на презентації платівки «70/80» 6 березня 2015 року в клубі «Caribbean» (вул. Симона Петлюри, 4, м. Київ). Початок о 20:00.

Фан-зона - свободные зоны для просмотра мероприятия без привязки к конкретному месту.

Dear customer, you can order and buy tickets on «Класика року 70/80 в українському стилі "Кам'яний гість"», which will be - at Caribbean Club You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!