Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   June 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 
Gypsy Lyre

Gypsy Lyre
16 березня Caribbean Club наповнить своєю магією Gypsy Lyre — яскраве явище української інструментальної музики, проект гітариста-віртуоза Генадія Бондаря та постійний учасник фестивалів Jazz Koktebel, Аlfa Jazz, Live In Blue Bay, Kazantip та інших.

Gypsy Lyre — це поєднання запального фламенко і циганського джазу, пряного і таємничого сходу, сонячного кантрі і романтичного блюзу, ірландських мотивів та авторських інтерпретацій відомих світових хітів.

Така музика особливо яскраво торкається серця у затишній атмосфері Caribbean Club. Потопати у звуках – саме так можна описати концерти у цьому клубі. Тож готуйтеся до ніжних та чуттєвих, експресивних та заманливих музичних хвиль, що накриватимуть вас 16 березня.

Віртуозна техніка, чуттєве виконання, яскраві імпровізації Генадія Бондаря (гітара), Олександра Лисенка (бас-гітара), Орхана Агабейлі (перкусія) — ось що вивело Gypsy Lyre в лідери симпатій київських меломанів і поціновувачів гарної музики у всіх куточках України.

Вражають експерименти гурту Gypsy Lyre зі звуком. На їхньому концерті може здаватися, що зі сцени звучить декілька гітар у поєднанні із симфонічним оркестром, етнічна перкусія гармонійно поєднуватиметься з електронною, а кахон ніби замінить собою цілу барабанну установку. Слухачі відкриватимуть для себе можливості інструментів, про які навіть і не здогадувалися раніше.

Талановитих музикантів Генадія Бондаря, Олександра Лисенка та Орхана Агабейлі часто запрошують до співпраці відомі українські артисти. І щоразу такі творчі експерименти стають яскравим явищем на українській сцені.

Марія Бурмака: «Музика цього колективу закохує в себе з перших нот. Гена Бондар — унікальний музикант, в його руках гітара сповнена пристрасті, і ніжно плаче, і ніби розповідає історію життя. Моя мрія була зробити спільну музичну програму і тепер, коли я вихожу з цими музикантами на одну сцену, я відчуваю моменти справжнього щастя!». 

Злата Оґнєвіч: «Когда слушаешь Gypsy Lyre — музыка оживает и  рассказывает вам невероятные истории!».

Оля Цибульська: «С вами поёт душа!».

Іванка Червінська: «Для мене музика Gypsy Lyre світла і легка, наповнена романтикою і пристрастю!».

Павло Ігнатьєв: «Музыка Геннадия Бондаря всегда со мной, в голове, в мыслях, даже записана в собственной аранжировке в моем альбоме «Караван», исполняю ее на концертах. Есть в жизни каждого человека родные вещи. Думаю, вы поняли о чем я ...».

Генадій Бондар: «Gypsy Lyre часто виступає на різних сценах всієї України, але такий концерт для вибагливої київської публіки ми вирішили зробити вперше.

Ви почуєте багато нових композицій, а також перевірених часом і вподобаних шанувальниками хітів. В концерті братимуть участь відомі співаки, з якими співпраця переросла у справжню творчу дружбу! Буде яскраво, радісно і тепло. Запрошуємо всіх провести цей весняний вечір із нами!».

Не пропустіть довгоочікувану зустріч з українськими віртуозами, що загорнуть вас в атмосферу фламенко, кантрі, блюзу і циганського джазу!

Спеціальні гості: Марія Бурмака, Злата Оґнєвіч, Оля Цибульська, Іванка Червінська, Павло Ігнатьєв, Дарья Міцкевич, Денис Боєв, Олександр Трегуб

Фан-зона - свободные зоны для просмотра мероприятия без привязки к конкретному месту.

  

 

 

​​​​​​​

Dear customer, you can order and buy tickets on «Gypsy Lyre», which will be - at Caribbean Club You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!