Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   June 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 
Gospel Company

Gospel Company
8 червня 20:00, Gospel Company

Живий, пульсуючий ритм, безліч імпровізацій, спонтанних фраз та енергія, що ллється через край, - усе це про музику госпел. І 8 червня вона зазвучить у Caribbean Club Concert Hall.

Госпел зародився у методистських церквах США, як діалог проповідника перед парафіянами, злився воєдино із джазом і завоював увесь світ. Його звели в ранг поп-музики величні діви Махалія Джексон і Арета Франклін. Знавці музики впевнені, що саме госпелу належить 65 відсотків музичної основи сучасного року.

Ви почуєте християнські наспіви в альбомах відв'язних хіпхоперів і r-n-b музикантів. До нього часто звертаються сучасні зірки Сем Сміт, Фарелл Вільямс і Childish Gambino.

У столичному Caribbean Club Concert Hall госпел-вечір влаштують молоді та талановиті Gospel Company. 5 магічних голосів - вокалісти, які знають, про що їх музика. Це Anyanya Udongwo, Kemi Oke, Dorothy Idibie, Cleulia Daniel і Dina Chmut.

8 червня у Caribbean Club Concert Hall - вечір найсвітлішої і найпотужнішої за силою духу музики, вечір госпел! Чекаємо на вас!

Для вас гратимуть: Anyanya Udongwo - вокал, Kemi Oke - вокал, Dorothy Idibie - вокал, Cleulia Daniel - вокал, Dina Chmut - вокал, Andrew Chmut - саксофон, Alex Ognevec - клавішні, George Iweze - бас, Kseniya Chmut - скрипка, Tobi Medic Fotonade - барабани

Фан-зона - вільні зони для перегляду події без прив'язки до конкретного місця

"Купуючи квиток, Ви автоматично погоджуєтесь з  Правилами закладу «Сaribbean Club» та умовами перебування в клубі, і зобов’язуєтесь їх виконувати."

Правила закладу «Сaribbean Club»

Gospel Company Gospel Company

Dear customer, you can order and buy tickets on «Gospel Company», which will be - at Caribbean Club You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!