Happy Trinity!
May 27th company is not working
Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   May 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
   1 2 3 4 5 6
  7 8 910111213
 14151617181920
 21222324252627
»28293031   

"Jazz for adults with Alexei Kogan"
Музичний лютий у Caribbean Club Concert-Hall неможливий без нової зустрічі з Олексієм Коганом та Jazz in Kiev Band.

Затишна і приваблива атмосфера клубу, проникливий джаз, занурення в музичну історію і чуттєвий танець - зустрічайте третій зимовий концерт «Джаз для дорослих» 17 лютого.

Щоб швидше і глибше ознайомити людину з музикою - розкажіть йому історію про неї. Цієї думки дотримується радіоведучий, музикант і продюсер Олексій Коган. На своїх концертах «Джаз для дорослих» він відкриває музику не тільки звуком, а й словом. І глядачі ... з натхненням приходять знову: слухати, відчувати, пізнавати і надихатися.

«Джаз для дорослих» - це не тільки цікаві історії. Це, перш за все, музика від Лаури Марті, Володимира Камінського, Валерія Волкова, Артема Менделенко і Володимира Ліхошви - джазового колективу Jazz in Kiev Band.

Ще одні незмінні учасники джазового дійства - граціозний балет NC-17, який вчить глядачів відчувати музику тілом.

Солд-аут за солд-аутом - на концерти проекту «Джаз для дорослих» все складніше потрапити, адже квитки розкуповують буквально у перший тиждень.

Не пропустіть лютневу зустріч з Музикою від закоханих в неї артистів, бронюйте столики вже зараз!

17 лютого, 20.00, Caribbean Club Concert-Hall!

Фан-зона - свободные зоны для просмотра мероприятия без привязки к конкретному месту.

 

 

Dear customer, you can order and buy tickets on «"Jazz for adults with Alexei Kogan"», which will be - at Caribbean Club You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!