Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   August 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  
Денис Боєв

Денис Боєв "Violin Show"
29 травня 20:00, Денис Боєв "Violin Show"

29 травня на сцені Carribean Club український скрипаль-віртуоз Денис Боєв  презентує сольну програму світових рок, поп, фолк хітів та треків українських композиторів у власному аранжуванні.

Денис Боєв: «Я йшов до цієї події 4 роки. Усі композиції програми поєднує не один музичний стиль, а емоції радості, пристрасті та підйому, які вони викликають в аудиторії. Я знаю, що на моєму концерті люди захочуть схопитися з місць, посміхатися та навіть танцювати. Можливо, моя ідея протирічить сучасному музичному тренду мінімалізму. Проте я вірю, що мистецтво має робити життя яскравішим, наповнюючи його радістю. За цим я і запрошую усіх на свій концерт.

Як грає Денис Боєв, ви всі неодноразово чули у піснях Валерія Меладзе, групи Віа Гра, Братів Карамазових, Івана Дорна та багатьох інших. У сольному проекті звучатимуть теми з класичних творів Паганіні, Вівальді та Альбеніса, обробки сучасних пісень Coldplay та  Hozier, твори сучасних українських композиторів Мирослава Скорика та Євдокіма Решетько, фолк-рок в інтерпретації Дениса Боєва та його групи.

Денис Боєв – скрипаль віртуоз, імпровізатор, випускник Національної музичної академії ім. П.Чайковскього, грає у стилях поп, рок, фолк, джаз. Навчався у Черкаському музичному училищі та Нюрнберзькій консерваторії (Німеччина),гастролював за Нюрнберзьким камерним оркестром, об’їхав США з ансамблем української  народної музики, багато років  працював у гурті Брати Карамазови. Наразі виступає у складі проекту Поліграф Шарікофф та «Джазі Фанкі» Івана Дорна.

Фан-зона - вільні зони для перегляду події без прив'язки до конкретного місця

"Купуючи квиток, Ви автоматично погоджуєтесь з  Правилами закладу «Сaribbean Club» та умовами перебування в клубі, і зобов’язуєтесь їх виконувати."

Правила закладу «Сaribbean Club»

Dear customer, you can order and buy tickets on «Денис Боєв "Violin Show"», which will be - at Caribbean Club You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!