Mobile application – All tickets without service charge!
UA EN RU
«   Jule 2018   »
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

Sonido de Oro
«Salsa Pa Ti»
Sonido de Oro
«Salsa Pa Ti»Сальса-бенд Sonido De Oro та Антоніо Гомез Круз — він же відомий всім Тоні Ремоль — представляють нову програму, улюблені пісні, запальні танці — все це у професійному виконанні.

Колектив Sonido De Oro було презентовано наприкінці 2015 року. Його перші виступи відзначились повними залами і найкращими відгуками глядачів! Запальна сальса та бачата у виконанні Тоні Ремоля, глибокий голос Ріго Мустельє, віртуозні музиканти — це основа саунду колективу.
Цих артистів варто почути раз, щоб закохатись у те, що вони роблять!
Вони поєднують у своїй музиці культуру трьох народів та вогонь 11-ти сердець.

В колективі Sonido De Oro ви почуєте дивовижного Тоні Ремоль, який підкорив серце суддів всеукраїнського шоу «Голос Країни» та пройшов найпідступніший «сліпий відбір».
Вже рік, як Антоніо Гомез Круз оселився в Україні. Він приїхав до нас з Домініканської Республіки, знайшов тут своє кохання та нових друзів. Його легкий характер, неповторне відчуття ритму та глибинне розуміння латиноамериканської музики подарували йому нових друзів — артистів. Вже рік, Тоні виступає з кращими музикантами та знайомить українську аудиторію з культурою рідної далекої Домінікани.
Ще одна складова вокальної партії Sonido De Oro — Рігоберт Мустельє. Він — гаряче кубинське серце колективу. Яскравий та життєрадісний кубинець добре знаний публіці, адже його головна пристрасть — ритм, його гра на тимбалес та корі є неймовірною! А крім того в Ріго чудовий голос, який гарно доповнює вокалні партії Тоні.

У складі колективу Sonido De Oro зібрались одні з кращих музикантів джазової та сальсової сцени країни, які відомі своєю участю у топових музичних проектах країни:
Ярослав Філоненко — тромбон
Олександр Чаркін — тромбон
Євген Хазов — труба
Сергій Богдан — труба
Олександр Ємець — бас
Станіслав Чумаков — фортепіано
Роман Яковчук — конгі
Дмитро Кушніров — гітара

Цього разу колектив виступить музикант-гість! Sonido De Oro виконає кілька нових та чуттєвих композицій разом з гітаристом Роландо Міліан (Rolando Hernandez Milian) — відомим кубинським майстром болеро.

На концерті Сальса Круїз 17-го квітня ви познайомитесь з легендарними латиноамериканськими композиціями та, що найголовніше, почуєте їх наживо!

Sonido De Oro не просто грають музику, вони зачаровують прекрасним світом латиноамериканської музики.

Dear customer, you can order and buy tickets on «Sonido de Oro «Salsa Pa Ti»», which will be - at Caribbean Club You can buy E-ticket, payment VISA / Mastercard, or take advantage of the largest network of offices in Kyiv, or courier service. Download and order tickets through the Mobile app – All tickets without service fees!